şükela:  tümü | bugün
  • buna şimdiden dur demezsek özellikle kadınlar için bu ülkenin geleceği çok karanlık olacak.
  • anası, ablası, kızı, sevgilisi yalnız yaşayan erkeklerin şöyle bir oturup, "yakınımın evini elin, ne eğitimi aldığı bile belli olmayan herifi gözetleyebilecek ve bu yasal olacak ha" diye oturup sonuçları etraflıca düşünmeden, savunmaya geçmemesi gereken mesele.
  • genel olarak bekçi konusu ilk gündeme geldiğinden beri muhalefeti sıkı sıkı anıyorum. selamlarımı iletin, kim derlerse, siz selamımı söyleyin onlar anlar.
  • ne alakası var amk tamamen algı başlığı.ilerde olabilir sonuçta boşuna bekçilik diye birşey icat etmediler.okumanız yazmanız da mı yok bildirme yetkisi var diyor adam da demiş ki bekçi kapıya dayanacak bsg.
  • akp neden kadınların düşünme yetisi yokmuş gibi davranıyor? bekçiye mi kaldı mına koyim milletin mahremiyeti
  • anlaşıldı, biz halk olarak bekçileri sahiplenelim diye düşündükçe bu hükümet bekçileri halka düşman etmeye çalışıyor.

yalnız bu durum biz halkın değil bekçilerin aleyhinedir. bu kanunun arkasına sığınıp aşırılık yapacak bekçiye 3 ay izin çıkarırım revirde. tek olmadığımı da biliyorum. tabiri caizse; biz de böyle delikanlıyız.
  • komutan bir gun askerleri siraya cekip sorar;

+erat, derhal cevap ver bana. benim karimi sikmem hak mıdır görev midir?

erattan bir sure ses cikmaz. komutan soruyu tekrar sorar.

"dogru cevabi vereni yardimcim yapacagim."

iclerinden en acemi, en firlama olani cevap verir:

- haktır komutanim.

+ neden haktır dedin asker?

- görev olsa bize yaptirirdiniz.

bunlarinki de o hesap.
  • yazma bilip okuma bilmeyen yazarlar göstermiş başlık.
    (bkz: fuhuş)
    bu entryden bekçilerin bu halini desteklediğim çıkmasın, eğitimleri arttırılmalı.
  • başa geldiğinizden beri türkiyemi kaç yüzyıl geriye götürdünüz acaba ?seçimde bir önlem alınmazsa nerelere götüreceklerini biliyoruz.