şükela:  tümü | bugün
  • sendikasız işçilerin de vaziyetlerinin iyileştirmek elzem.ona ne zaman sıra gelecek.
    bekçi öğretmeni geçiyorsa,işçi de bekçiyi geçsin.
  • bekçilik bir kılıf asıl amaç ise "akp ilçe gençlik kollarındaki gençleri kalkındırmak" olduğu için şaşırtmayandır.

öğretmenlerin maaşı asla ama asla milletvekillerinden daha az olmamalıdır.

milletvekili maaşlarını mı düşürürler yoksa öğretmen maaşlarını mı arttırırlar o yönetenlere kalmış bir seçim.
  • öğretmen olmasa şuraya nasıl yorum yazacaktınız?
    maaşları bütün memurlardan fazla olmalı...ama gerçek öğretmenler için söylüyorum bunu.
    zira 4 bin lirayı bile hak etmeyen çok öğretmen var.
  • bekçilik gereksizdir,ögretmen maaşları ve diger tüm kamu çalışan maaşları ülke gerçeklerine göre fazladır.
  • hükümdarın emirlerini uygulayanlar kazanıyor.
  • eğitime ve eğitimciye değer vermeyen toplumlar bekçiler tarafından yönetilir. bekçilik bir kolluk kuvveti değil mahalle kenarında dolaşan paramiliter serserilerin memuriyet altına sokulmasıdır.
  • geleceğe değil şu zamana verilen değeri gösterir.

zira öğretmenler geleceğin bekçileridirler.

onlar işlerini iyi yapmaz/yapamazlarsa daha bir çok bekçi kadrosu açılacaktır.
  • ülkemizdeki acı gerçeklerden biri.
    ama benim bir isteğim daha var bu eğitim fakülteleri herkesin girebileceği seviyede olmasın,gerçekten zeki (özellikle sosyal zekası), hitabeti yüksek olan her türlü değere saygılı insanlar, çocukların dilinden anlayan, bilim aşkı olan kişiler öğretmen olsun,eğitim fakülteleri ülkenin göz bebeği olsun istiyorum.yoksa(iyi öğretmenlerde mutlaka vardır) bu sistem ile yetişen 10 öğretmenden çoğu vasıfsız kişiler,derse girse ne olur girmese ne olur cinsindeler.
  • tam gerizekalı turnusolü başlığı.
  • öğretmenin 4 bin lira maaş aldığı ülkede bekçinin 5 bin alması gayet doğaldır.zira,öğretmen maaşı ve kalitesi yüksek olan ülkede bekçiye iş yoktur.