şükela:  tümü | bugün
 • meleklerle yaşamak adlı kitabın yazarı.ingilitere'de sir john whitmore'dan executive coaching ve collin reeve'den nlp practitioner/business nlp;dr.doreen virtue'dan meleklerle çalışma (atp) ve meleklerle medyumluk (atm) eğitimi almıştır.ayrıca yaşam ötesiyle iletişim,geçmiş yaşam şifası gibi spiritüel çalışmalarda yapmaktadır.
 • robert koleji ve boğaziçi üniversitesi mezunu. 13 yıl büyük bir şirkette üst düzey yöneticilik yapmış bir iş seyahati dönüşü 2,5 yaşındaki oğlundan yediği tokatla hayatı değişmiş işinden ayrılmış ve spiritüalizmle tanışmış, hawaii’ye gidip melek terapisi dersi almış tabi öncesi de var bunun küçüklüğünden beri böyle psişik güçleri olduğunun farkındaymış ama hep korkmuş bastırmış bu yeteneğini.. meleklerle iletişim kurmayı öğrenince de ilk işi ‘meleklerle yaşamak’ adlı kitabı yazmak olmuş. o günden sonra yaşadığı mucizeleri ve meleklerle iletişim kurma yollarını anlatıyor bu kitapta. açıkçasını söylemek gerekirse ben çok meraklıyımdır bu tür konulara hemen kitabını alıp okudum evet verilen örnekler bazen çok saçma hani yok artık daha neler diyorsunuz ama birazcık sabır ve inançla benzeri mucizelerle karşılaşabiliyorsunuz. kitabın bir bölümünde meleklerin size bıraktığı işaretlerden bahsediyor. sayılar,bulutlar,gökkuşağı,bozuk paralar gibi ama en belirgin işareti tüyler hani şu beyaz kuş tüyüne benzeyenlerden. kısacası ön yargıyla yaklaşmak yerine alıp okunabilitesi olan bir kitap. 8,5 tl. gibi bir fiyatı var.
 • her şey bitmişti, bir melekler kalmıştı piyasada ticareti yapılacak, bu ablamız yaptı, tam oldu. melek kartlarıymış, melek koçluğuymuş... iyi ekmeğini yiyorlar. benim esas anlamadığım bunların peşinden giden, kitaplarına bilmem kaçıncı baskıyı yaptıranlar. manevi bi boşluk hissediyorsan din üzerine kafa yor, tasavvuf ve felsefe kitapları karıştır... bir dolu külliyat var okunacak feyiz alınacak. bunca zenginlik bir kenarda dururken meleklerle yaşamak seminerlerine gidip beki hanımın öğretilerinden niye fayda bekler modern insan, anlamıyorum.
  bilhassa birincil hedef kitle olan caddebostan teyzelerinden ricam, böyle pozitif enerji teyzelere prim vermeyin gözünüzü seveyim. hayır, onlar çok sakinler pek güleçler de, ben bu işin ticareti büyüdükçe sinirleniyorum.
 • kitabına bir gözattıktan sonra "dümbeleklerle yaşamak" isminde bir kitap yazmaya karar vermeme vesile olan "kitle"sel gelişimci. ne de olsa dümbelekler her an yanımızda her yerde!
 • evleneceği tarihi gördüğünü söyleyip salon filan ayarlayıp davetiye bastıran ve eşe dosta gönderen bir kadın vardı ki ortada ne koca ne sevgili hiçbir şey yoktu. sadece inanmıştı. acaba bu kendisi miydi çok merak ediyorum yüzü gözü çok benziyor çünkü.
 • melek diye konuştuğu varlıkların büyük ihtimalle cin olduğunu düşündüğüm kişidir.
  paranormal herhangi bir abinin/ablanın hüviyetine bakamayacağımızdan kelli gece gece icat çıkarmayın denişikleri başınıza musallat etmeyin diye takipçilerini uyarmayı borç bildiğimdir.
 • "karşıma tüy çıktı ya la" diye evrenden işaret aldığını iddia eden takipçileri olduğunu okuyunca bir kez daha ağzımı açık bırakan popüler yazardır.

  kardeş ben her köşe başında "aj" plakalı arabalar görüyorum, backstreet boys'taki aj'in aslında abim olduğunu düşünürdüm ergenken, kütük west palm beach florida sanki anasını satayım. bugün ciddi bi ifadeyle "o değil de her köşebaşında gördüğüm arabalarla abim beni kolluyo ehehe" desem yarın kup manisa'dayım. neyse ki lisede biraz bilimdir psikolojidir okudum ettim de algıda seçicilik diye bişey olduğunun idrakine varabildim.

  ha akşamdan bsb dinleyince sabah yine en az 3 tane aj plaka görmüyor muyum görüyorum. lan yoksa?
 • "melegleriniz var sizi dinliyolar, sizi istiyolar, işlerinizi onlara havale edin yapsınlar, arada önünüze tüy atarlar, yola bozuk para koyarlar. demek ki size işaret bırakmışlar. ben denedim %100 çalışıyor" tadında çok orijinal fikirleri olan abla. bahsettiği şeyin üstünde düşününce, "bir şeyi tüm teslimiyetinle istersen, evren sana onu verir; evrene yolladığın her enerji hayatına döner" şeklindeki felsefeden farklı olmadığını fark ettim. evreni enerjiyi ebesine kadar somutlaştırıp melek yapmış, "otopark meleği sayesinde her zaman arabanızı park edecek yer bulursunuz" falan diyor. ekmeği yenilesi konu gibi ama değil gibi. meleklerle iletşim kurmak adına kursa gidip para bayan insanlar var lan.
 • meleklerle konustugunu idda eden yazar mi diyim, enerji biseysi mi diyim bilemedim. he bir de gecmisi sifalandirmak icin gayet guzel fiyat bicmektedir. sitesinde oyle yaziyor.
  dogrudur, yalandir bilemem ama musluman oldugum icin benim inanclarima uymuyor.muslumanlikta gecmisi sifalandirmak diye bir sey duymadim.
 • bir televizyon programında ''bize biraz kendinizden bahseder misiniz?'' sorusuna ''çok sıradan bir hayatım vardı.robert kolej'de ardından boğaziçi üniversitesi'nde okudum.bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra melek işlerine sardım'' dedi.
  varın bu kadına sıradışı gelecek hayatı siz düşünün..