• sezen aksu'nun erkekler şarkısının klibinde oynamıştır zamanında. ama sanırım en tanındığı prodüksiyon çiçek taksi'dir.

şimdilerde de türk malı adlı dizide oynuyor. yine iyi oyunculuğu da, benim takıldığım nokta bu değil. hayvanlar gibi kilo verdiğim şu zorlu günler de fark ettim ki bu adam sahip olmak istediğim fiziğe sahip. amk gördükçe kıskanıyor ve birbirlerini kıskanıp türlü entrikalar çeviren kadınları anlıyorum...
  • ses tonu harika bu adamin. güçlü bi imaj veriyor sesi. cümle sonlarına doğru sesini kısarak farklı bi tonlama yapıyor ve etkileyici dogrusu
  • neden bi turlu turk dizi sektorunde patlama yapamadigini, ciddi bi basrolle cikamadigini anlayamadiim yakisikli ve iyi bir oyuncu. ayni zamanda yaslanmiyor. cocukken begenirdim, hafiften gorsel esinlenmeler falan alirdim, simdi buyudum ve sanki o sabit kaldi ben onun yaşına yetistim neredeyse.
  • çiçek taksi'de avukat, doktorlar'da cerrah, yahşi cazibe'de pilot, hangi kalıba giriyorsa sırıtmıyor bu adam, gerçekte de bu işi yapıyor deseler inanırım o duruş ve ses tonuyla.
  • adam yakışıklı beyler.
    geniş omuzlu olmasından mütevellit, ben hayatımda gömleğin bu kadar yakıştığı başka bir adam daha görmedim. fizik yerinde, karizma tavan yapmış vaziyette. sunduğu yarışmayı mı, onu mu izliyorum açıkçası ben de bilemiyorum.
  • 10 yıl önce biz daha lisedeyken bizim okuldan sevgilisi olan ve her gün çıkışa gelen oyuncudur. yıllar içinde hiç değişmemiştir, bir nevi richard alpert'tır.
  • gayet yakışıklı ve sempatiktir. ve aslında bekir aksoy'un ilk gördügümüz icraatı zuhal olcay'ın iyisin şarkısının video klibidir.*
  • dün gece alsancakta tren adlı mekandaydı kendisi. kim der ki 43 yaşında diye, şok oldum resmen.
    tv'de kendisini o kadar da beğenmeyen biri olarak canlı canlı gördükten sonra diyebilirim ki tam anlamıyla daş bir abidir.
  • türk malı ndan çıkıp doktorlar a geri dönsün. onsuz tadı yok.
  • isini her zaman ciddiye alip, buyuk bir profesyonellikle yapan oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap