şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türkiye'deki yılların deneyimi sayesinde ösym'nin sorularına nokta atışı yapabilecek nadir biyolojicilerden.
    bir diğeri için : (bkz: zafer eser)

biyoloji konu anlatımının yanında motivasyon videoları, sınav sürecinde uzun zamanlı plan yapma yahut düzen kazanma konusunda çektiği videolarla muhteşem şekilde yeni tabirle ''koçluk'' yapıyor ki onda daha da iyi.

severek izliyoruz efendim.izleyiniz,izlettiriniz.çok şey katar.

not:eski toprak metalcidir ayrıca.
  • iyi bir biyolojici mi bilmiyorum ama kesinlikle iyi bir öğretmen.

üniversite sınavına hazırlanırken biyoloji videolarından faydalanmadım ama sınav hakkındaki videoları benim için çok önemliydi. özellikle kendimden şüphe duyduğum ve yapamayacağımı düşündüğüm zamanlarda izlediğim videolarıyla beni sınava yeniden bağlıyordu.

üniversite sınavındaki öğrencilerin psikolojisini çok iyi biliyor ve sınavın kendisi hakkında tecrübesini videolarını izlerken hissediyorsunuz. hatta bu tecrübeyi yks için netlerden sıralama tahminini tutturmasından da görebilirsiniz.

videolarındaki gerçekçilik izleyenleri motive etmede oldukça etkili. diğer herkes gibi ortaya tozpembe hayaller atmıyor aksine ne yapmanız gerektiğini hiç yumuşatmadan, yalan söylemeden direk anlatıyor.

bana sorarsanız üniversite sınavına çalışan öğrenciler sınav hakkındaki videolarına kesinlikle göz atmalılar ve göz atmakla kalmayıp dediklerini uygulamaya koymalılar.
  • hem iyi bir biyoloji öğretmeni hem de harika bir rehberlikçi. hayat hikayesini ve nasıl biri olduğunu uzun uzun burada anlatmama gerek yok kanalında hepsi mevcut. biyoloji ders videoları benim gibi önyargılı birine bile biyolojiyi sevdirdi. umarım başarı hikayelerinden birinde olabilirim.