şükela:  tümü | bugün
 • akp nin şahin kanadına mensup takiyeleri ile meşhur grup başkan vekili.
 • sesine tahammul edemediğim vekil...
 • klasik sağ parti milletvekili. memleketin siyasi hayatına beş kuruşluk faydası olmayan, lideriyle hayat bulan, yaptığı siyasi yatırımları tutarsa geleceğin herhangi bir merkez sağ hükümetinde içişleri bakanlığı yapacak olan, oksijen tüketen varlık. insanlığa saygısı olan gazetecinin kendisine mikrofon tutmaması tek dileğimdir. tam bir ziyanlık.
 • bir gün önce, yani 02.02.2010 tarihinde meclis genel kurulunda kendini parçalayarak bağıran, saldıran bir akp milletvekili. şimdi de çıkıp genel kurulu sakin olmaya davet etmektedir. önce ortalığı karıştır, birbirine kat sonra çık mazlumu oyna. ilginç bir adam vesselam. akpli vekiller arasında gündem değiştiripp ortalığı karıştırmaya yönelik özel yeteneklere sahip vekillerden birisidir.
 • mehapeye ayar vereceğim diye çıktığı kürsüde meclis tarihinin en büyük ayarını yemiştir.

  bozdağ - başbakana peygamber diyen hiç kimse olmamıştır, bu kötüdür bla bla bla

  ondan sonra kürsüye çıkan osman durmuş meclis tutanaklarından;

  durmuş - sizin şu anda il genel meclis üyesi o zamanki vekiliniz "bizim için adeta ikinci bir peygamberdir" demiştir.

  sırasında oturan bekir bozdağ;

  - epic fail
 • az önce basın toplantısını izlerken başkan yardımcısı gizemden oldukca etkilenmiş olduğunu gördüğüm kişi.

  -bir arkadaşımız başbakanı savunurken kriz geçirdi. diğer bir arkadaşımızın ise gözlükleri kırıldı. camları yüzüne battı. yüzü kanadı. ölecekti. şimdi size soruyorum sizin bu yaptığınız insanlığa sığar mı. sığar mı mehmet , sığar mı osman. içimde ateş var osman üzdün beni.
 • "hükümetin açılan yürüyen davalara en ufak bir müdahalesi var mı?" demiş... açıklamanın en fazla bu kısmı ilgimi çekti...

  http://www.hurriyet.com.tr/…em/13820721.asp?gid=229
 • erzurum başsavcısı ve yardımcılarının hsyk tarafından yetkilerinin alınmasına hükümet cephesinden ilk tepki gösteren şahıs. açıklamasında özel yetkili savcıların görev ve yetkileri net bir şekilde belirlendiğini söylemiş ama savcıların görevleriyle ilgili veya görevleri sırasında işledikleri suçlardan dolayı yargılama yapma görevinin doğrudan yargıtay'a ait olduğunu söylemeyen, bilmeyen kişi.