şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akp nin şahin kanadına mensup takiyeleri ile meşhur grup başkan vekili.
 • an itibariyle genel kurulda sayın büyüğünün sözleri istikametinde mayın'a karşı çıkanlara demediğini bırakmamıştır. kürsüden lafları edip edip ya ben onu genel kurula söylemedim, onu şu milletvekiline söylemedim diye şimdi döndürmektedir.
 • bizi mal sanan vekil*. gece yarısı geçtiği söylenen askerlerin yargılanması ile ilgili değişiklikte "biz hiçbir zaman özel kanun çıkarmayız, bunlar hep genel düzenlemelerdir" demiştir. kendisine hatırlatmak isterim ki bu ülkede cargill yasası, mayın yasası çıktı. bugün hesapların değiştiği gün krizin erdoğan'ı teğet geçtiğini söyleyen unakıtan amcamın oğlunun mısırlarına vergi dalgası yapıldı. sen diyorsun ki biz özel düzenleme yapmayız.

  not: askerleri orada değil burada yargılayın/yargılamayın diye değil iş bu entry.
 • sesine tahammul edemediğim vekil...
 • klasik sağ parti milletvekili. memleketin siyasi hayatına beş kuruşluk faydası olmayan, lideriyle hayat bulan, yaptığı siyasi yatırımları tutarsa geleceğin herhangi bir merkez sağ hükümetinde içişleri bakanlığı yapacak olan, oksijen tüketen varlık. insanlığa saygısı olan gazetecinin kendisine mikrofon tutmaması tek dileğimdir. tam bir ziyanlık.
 • bir gün önce, yani 02.02.2010 tarihinde meclis genel kurulunda kendini parçalayarak bağıran, saldıran bir akp milletvekili. şimdi de çıkıp genel kurulu sakin olmaya davet etmektedir. önce ortalığı karıştır, birbirine kat sonra çık mazlumu oyna. ilginç bir adam vesselam. akpli vekiller arasında gündem değiştiripp ortalığı karıştırmaya yönelik özel yeteneklere sahip vekillerden birisidir.
 • mehapeye ayar vereceğim diye çıktığı kürsüde meclis tarihinin en büyük ayarını yemiştir.

  bozdağ - başbakana peygamber diyen hiç kimse olmamıştır, bu kötüdür bla bla bla

  ondan sonra kürsüye çıkan osman durmuş meclis tutanaklarından;

  durmuş - sizin şu anda il genel meclis üyesi o zamanki vekiliniz "bizim için adeta ikinci bir peygamberdir" demiştir.

  sırasında oturan bekir bozdağ;

  - epic fail
 • az önce basın toplantısını izlerken başkan yardımcısı gizemden oldukca etkilenmiş olduğunu gördüğüm kişi.

  -bir arkadaşımız başbakanı savunurken kriz geçirdi. diğer bir arkadaşımızın ise gözlükleri kırıldı. camları yüzüne battı. yüzü kanadı. ölecekti. şimdi size soruyorum sizin bu yaptığınız insanlığa sığar mı. sığar mı mehmet , sığar mı osman. içimde ateş var osman üzdün beni.