şükela:  tümü | bugün
  • akp nin şahin kanadına mensup takiyeleri ile meşhur grup başkan vekili.
  • an itibariyle genel kurulda sayın büyüğünün sözleri istikametinde mayın'a karşı çıkanlara demediğini bırakmamıştır. kürsüden lafları edip edip ya ben onu genel kurula söylemedim, onu şu milletvekiline söylemedim diye şimdi döndürmektedir.
  • bizi mal sanan vekil*. gece yarısı geçtiği söylenen askerlerin yargılanması ile ilgili değişiklikte "biz hiçbir zaman özel kanun çıkarmayız, bunlar hep genel düzenlemelerdir" demiştir. kendisine hatırlatmak isterim ki bu ülkede cargill yasası, mayın yasası çıktı. bugün hesapların değiştiği gün krizin erdoğan'ı teğet geçtiğini söyleyen unakıtan amcamın oğlunun mısırlarına vergi dalgası yapıldı. sen diyorsun ki biz özel düzenleme yapmayız.

not: askerleri orada değil burada yargılayın/yargılamayın diye değil iş bu entry.
  • anayasa mahkemesi kararlarını, toplumda mahkemeye karşı infial yaratacak derece kıyasıya eleştirerek ve hsyk'nın iç işleyişine müdahele edercesine beyanatlarda bulunarak, ülkenin temelini teşkil eden erkler ayrılığı ilkesini hiçe sayan, mensubu olduğu partinin ülke üzerinde diktatörlük kurmaya başladığının kanıtıdır bekir bozdağ.
  • sesine tahammul edemediğim vekil...
  • dayim tanir bunu, zamaninda akdagmagdeni'ndeki avukatlik yillarindan. rte bunu almis kanatlarinin altina, yuru ya bekir demistir kendisine. o yuzdendir hamisinden cok hamaset yapiyor olmasi. adam borcunu oduyor.
  • klasik sağ parti milletvekili. memleketin siyasi hayatına beş kuruşluk faydası olmayan, lideriyle hayat bulan, yaptığı siyasi yatırımları tutarsa geleceğin herhangi bir merkez sağ hükümetinde içişleri bakanlığı yapacak olan, oksijen tüketen varlık. insanlığa saygısı olan gazetecinin kendisine mikrofon tutmaması tek dileğimdir. tam bir ziyanlık.
  • bir gün önce, yani 02.02.2010 tarihinde meclis genel kurulunda kendini parçalayarak bağıran, saldıran bir akp milletvekili. şimdi de çıkıp genel kurulu sakin olmaya davet etmektedir. önce ortalığı karıştır, birbirine kat sonra çık mazlumu oyna. ilginç bir adam vesselam. akpli vekiller arasında gündem değiştiripp ortalığı karıştırmaya yönelik özel yeteneklere sahip vekillerden birisidir.
  • az önce basın toplantısını izlerken başkan yardımcısı gizemden oldukca etkilenmiş olduğunu gördüğüm kişi.

-bir arkadaşımız başbakanı savunurken kriz geçirdi. diğer bir arkadaşımızın ise gözlükleri kırıldı. camları yüzüne battı. yüzü kanadı. ölecekti. şimdi size soruyorum sizin bu yaptığınız insanlığa sığar mı. sığar mı mehmet , sığar mı osman. içimde ateş var osman üzdün beni.