şükela:  tümü | bugün soru sor
 • binali'nin oğlu berat'ın tepki alacak olması sonucunda şu an için en muhtemel ihtimal. yani şu adamı her gün televizyonda görecek ne günah işledik bilmiyorum. gerçi davutoğlu ile bile anlaşamayan bunu bile çift başlı görebilen zihniyetin ne yapacağı belli olmaz.
 • reuters'a gelen bir jurnale göre saray tarafından atanan düşük profilli başbakan. mhp'nin başında devlet bahçeli kalırsa bekir bozdağ başbakanlığında ekim'de ülke erken seçime gidiyor. yok hayır mhp kongreye gider de lider değiştirirse 2019'a kadar seçim meçim yok.

  erken seçim için devlet bahçeli'nin mhp'nin başında kalmasının sırrı ise, mhp'nin baraj altında kalma gerekliliği. zira sarayın yaptığı hesaba göre mhp'nin baraj altında kalması için devlet bahçeli'nin başta kalması lazım, ki bu öngörü değil, bunu isviçre alplerinde çobanlık yapan peter ve iti st. bernard bile biliyor. tayyib'in başkanlık hayali, bizim tayyib'den kurtulma hayalimizle birlikte devlet bahçeli'nin elinde.

  mhp tek başına yetmiyor, hdp'nin de baraj altında kalması lazım. hdp'yi baraj altında bırakmak için ayak oyunu yeterli. örnekle; aşiretlerin elektrik borcunu batıya yükleyerek oylarını satın almak, imtiyazla, parayla, vekillik vererek, korkutarak yine aşiretlerden oy devşirmek.

  "hdp ile yanyana gelmem" diyen kafatasçı devlet bahçeli; mhp ve hdp habil ile kabil gibi, isminiz siyasi figür olarak yan yana yazılmak zorunda. bu başkanlık heyhulasında da, koalisyonda da, tezat örnek verirken de geçerli, sen hdp'nin başka atadan kardeşisin.
 • bıraktığı bıyıktan başbakan olmaya aday olduğu belliydi
 • kulislerde konuşulmaya başlanılan durum olabilir. benimki sadece bir tahmin

  http://odatv.com/…binaliden-pisman--3011161200.html
 • şaşırılmayacak durum. bu gidişle kısa aralıklarla hepsi başbakanlıktan hevesini alacak gibi.
 • yozgat'ın intikamı olur. o kadar dalga geç başbakan yozgat'tan çıksın.
 • -başbakan bakıyorum.

  +buyrun elimizde daavudoğlu marka başbakan var, komşularla sıfır sorun sloganıyla piyasaya sürdüler. hem hoca hem de üniversite mezunu.

  -daha düşük versiyonu var mı? bu çok bahalıdır şimdi.

  +baynelli yıldırım marka var bunun bi altı izlam i3 işlemci ama ram'i düşük.

  -yok yok daha düşük versiyon, ben öyle internete girmelik, şarkı dinlenemelik başbakan bakıyorum.

  + o zaman size bek-ir bozdağ verelim, bıyıkları çıkartılabilir hem de celeron öyle çok düşünüp ısınma da yapmaz.

  - daha düşük var mı?

  + bunun altı tuvalet terliği bulamazsın abi.

  -iyi sar bir tane.
 • köfte dudakları avrupada bir sempatiklik yaratır mı acaba?