şükela:  tümü | bugün
  • görüntüyü çeken ve başka diğer bir kamera ile çekildiği belli bir ortamda yapılmış duruştur.

kimsenin niyetini okuyamayız, sayın bozdağ muhtemelen samimidir ancak gizli kamera da değil sonuçta.
  • (bkz: direniyormuş gibi çek panpa)

görüntülerde bile gazeteciler ve fotoğraf makineleri açık açık görülüyorken "ortada bir kamera yok" iddiasında olup, konuyu efsane duruşa çekmek için ne bileyim, en basit tabirle "naif" olmak gerekir.

geçiniz..
  • benim de izlerken etkilendiğim duruştur.

darbe sürecinde en keskin ve cesur çıkışlardan belki de en güzeli.
  • o psikoloji altında yapılan cesurca bir davranış. bunu hangi partiden kim yapsa bravo derdim. partizanlığa gerek yok.

ayrıca şunu merak ettim.

--- spoiler ---
    sayın başkanım her yeri bombalıyorlar burayı kapatıp aşağıya gidersek bu millet meydana gelmez bu millet meclis korktu der, bizim burada "doiinkkkkk" yapacağımız şey burada ölmektir" .
    --- spoiler ---

abi niye arada zile vuruyonuz?
  • iflah olmaz bir akp düşmanı ve kendisinden tiksinen birisi olarak şov falan yaptığını düşünmüyorum. gayet de kararlı ve samimi bir duruş sergilemiştir. ama bu ülkeden normal yollarla defolup gitmeleri , yaptıklarının hesabını vermeleri için de var gücümle çalışacağım. islamofaşistler gitsin diye postal yalayacak değilim.
  • o bıyığı bıraktıktan sonra oldu hep.
  • bana da samimi gelen görüntülerdir. tepesine bomba yağarken şov yapmak kimin aklına gelir ki?
  • helal olsun, hiç beklemezdim.
    cidden helal olsun.
    darbeye, cuntaya geçit yok.
  • darbe bildirisine ici isinanlardanim. akp hukumetinden hele ki bu heriften hic hazzetmem.
    darbe olursa bu heriflerin yedigi boklar gunyuzune cikar diye vekilleri ayartiyor dusuncesi aklima geliyor. sonra tekrar izliyorum. arkadaslar adam samimi. helal olsun.