• o psikoloji altında yapılan cesurca bir davranış. bunu hangi partiden kim yapsa bravo derdim. partizanlığa gerek yok.

ayrıca şunu merak ettim.

--- spoiler ---
    sayın başkanım her yeri bombalıyorlar burayı kapatıp aşağıya gidersek bu millet meydana gelmez bu millet meclis korktu der, bizim burada "doiinkkkkk" yapacağımız şey burada ölmektir" .
    --- spoiler ---

abi niye arada zile vuruyonuz?
  • oha. helal. hiç beklemezdim böyle bir cesaret. mert adammışsın. yine de sevmiyorum seni. bok ye. (bkz: swh)
  • o bıyığı bıraktıktan sonra oldu hep.
  • helal olsun, hiç beklemezdim.
    cidden helal olsun.
    darbeye, cuntaya geçit yok.
  • kendisi yiğidin harman olduğu topraklardan* olduğundan, gayet normaldir*..

şaka bir yana, "yiğidi öldür, hakkını ver" demiş atalar..

helal olsun sayın bozdağ..
  • akp'de malum kişiyle beraber en sevmediğim kişidir bekir bozdağ. çünkü türkiye'de adalet yoksa bunun mimarı olduğunu düşünüyorum.

fakaaat; şu duruşunu gayet samimi ve cesur buldum. helal olsun. yiğidi öldür hakkını yeme.

tiyatro diye düşünen olacaktır. ulan tepene bombalar yağıyor, neyin ne garantisi olabilir?
  • isterse 100 tane kamera olsun. şu bombalamadan sonra https://www.youtube.com/watch?v=km_qt55kjvk insan aklı bombalama sonrası siyasi pozisyon almak için çalışmaz. direk güdüler devreye girer, hayvalaşırsın, gözün hiçbir şeyi görmez, bir an önce canını kurtarmaya çalışırsın ve bu da yaldır yaldır sığınağa kaçmaktır.

ben kendisinden bunu yapmasını beklemezdim ama beni şaşırtmıştır.

yiğidi öldür hakkını ver. helal olsun.
  • bu kahraman milletin her bir ferdinin içinde, ne kadar boş beleş bir adam olsa dahi bir aslan yatıyor ve o aslan bu işte bu tür anlarda ortaya çıkıyor ve kükrüyor.

selam olsun bu kahraman millete...
  • "biz bu yola kefenimizle çıktık" cümlesi en çok bu adama yakışır bu saatten sonra,

takdir edilmesi gereken bir hareket kim ne derse desin.
  • sonra da milletin meydanlara inip kurşunlara siper olmasına şaşıranlar oluyor. başındaki adamlar senden önce dik durunca haliyle belin doğruluyor.

samimiyetinden kuşku duyulmayacak bir anda yapılan harekettir...
hesabın var mı? giriş yap