şükela:  tümü | bugün
  • şuan ağzım açık izliyorum, ayrıca esas gündem reza olması gerekirken neden kiliçdaroğlu iddiaları konusuluyor onu da anlamak güç.
  • terör örgütü ilan ettikleri fetö ile kanka olan, pkk ile aynı masada oturup teröristleri sınır kapısında davul ve zurna eşliğinde karşılayanların hezeyanıdır.
  • 15 temmuz'un bir numaralı sanığı adil öksüz'ü güvenlik güçlerinin işini yaparak paket edip adalete teslim ettikten sonra, elini kolunu sallaya sallaya salıveren sistemin yani adaletin bakanı olan şahsın zırvası.

bakanı olduğun kurum 250 kişinin öldüğü gece akıncı üssünde yakalanan fetönün bir numaralı adamını serbest bırakmış ağa, sen hala çıkıp gezi diyorsun.

önce hesap ver hesap. bu ne yüzsüzlük lan?
  • neden ikinci bir gezi olmaması gerektiğini çok güzel niteleyen açıklama.

bunları protesto etmek için sokağa kim çıkarsa çıksın, bütün bu reza zarrab ihalesi bu sokağa çıkanlara kalacaktır; çünkü şu anda "bu çamuru kime ve nasıl atsak?" diye bir arayış içerisindeler.

çekirdek stoğu yapıp takipte kalın, elbet kendi kendilerine zarar vermeye başlayacaklardır.
  • hırsıza hırsız diyemeyen birinin geziye terör demesinin bir önemi yoktur.
  • yine aynı tongaya düşüyoruz ama farkında değiliz. yine istedikleri şekilde gündemi uzak durmasını istedikleri yerden uzaklaştırıyorlar ve biz de onlar bunu yaparken onlara yardımcı oluyoruz. bizden bir bok olmaz gerçekten.
  • ne kadar kendisini desteklemesem de bu sözünü kısmen desteklediğim doğrudur.

umarım bu ülke bir daha ne "gezi" eylemi görür ne de "15 temmuz". ikisi de birbirinden kötü ülkenin anasını belleyen organizasyonlardır. kimin yaptığı veya başında kimin olduğundan çok önemli olan ülkeye zararlarıdır.
  • elindeki belgelerden muhtemelen emin olmadan ortalıkta sallayarak ve iki gündür belgeleri basınla da paylaşmaktan kaçarak hem iddialarının değerini zayıflatmış hem de konuşulması gereken reza zarrab meselesinin gündemden düşmesini, bakanlara rüşvet iddialarının bile gündemde kaybolup gitmesine sebep olan kemal kılıçdaroğlu'nun marifetinden başka bir şey değildir.

bekir bozdağ'ın geziye sokak terörü demesi anlaşılabilir bir şey. ilk günlerdeki ses getiren o barışçıl ve etkili eylemlerin ne hale dönüştüğünü gördük, bunu inkar edemeyiz. sen elinde taşla sopayla saldırıya geçer, barışçıl mesajını zehirlersen bunlar da "sokak terörü" diye eylemini söylemini değersizleştirir.

artık şunun anlaşılması lazım, muhalefetin hata yapma lüksü yok. eylemini söylemini düşünerek tartarak hareket etmek zorunda. iki tane kıçı kırık belge açıklama sevdasına reza zarrab'ı gündemden düşürmeye değmiştir umarım. bundan bahsediyorum.
  • ufacık çocuğu, bakın "çocuk" diyorum, terörist ilan etmiş bir zihniyetin geziye sokak terörü demesi şaşırtmadı beni.

(bkz: metropollere bombalar yığdınız görüyoruz) en büyük örgütlü terör devlettir.

fetö liderine "yeter dön bitsin bu hasret" diyen de sizdiniz.