şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: allahım verdikçe veriyor)

ekleme: kaynağın fetöcü olduğunu söyleyenler olmuş. bunlar yakın zamanda yakalanmamış mıydı? neyse eğer kaynak fetöcüyse: "tövbe et. gel teslim ol. kendini devletin şefkatli kollarına bırak."
  • fetöye zamanında ülkenin kapılarını açıp ülkenin ağzına sıçanların başına gelmesini istediğim vahim olaydır. ölmeyin ama sürünün...
    allah eski adalet bakanına şifa versin. adalet gerçekten bazen yerini buluyor.
  • evet kotu insanlar kanser olur, bu yuzden 3 yasindaki cocuklar iclerindeki pislikler yuzunden kanser olup, 4. yasini gormeden gidiyorlar bu dunyadan, ne pis insanlar neler sigdirmislar bu 3 seneye bu kadar pis insan olacak kadar.

ilahi adalet evet bunlar kucucuk 8 aylik cocuk yaptigi kotulukler icin kanser olup, boyle oduyor borcunu, anneniz babaniz kanser ise bilin ki tam bir serefsizmis, neler yapmis insanlara.

nasil insanlarsiniz siz, dusunmeden konusuyorsunuz, kanserin sadece kotu insanlarda olacagini dusunen ve kendini zeki sanan bu insanlari cok seviyorum.

lutfen bu basligi 3 yasindaki x'in kanser olmasi olarak degistirin, bu insanlar birden sevgi pitirciklari olacaklar.

bu olay bana upenn olayini hatirlatiyor.

vietnam savasi sirasinda bir ogrenci(upenn pennsylvania) , napalm bombasi ile kopek oldurup, test yapacagini iddia ediyor, herkes ayaklaniyor pankartlar hazir insanlar yuruyor, nasil yaparsin bunu bir kopege diyerek, bu ogrenci cikip simdi bir kopegi kurtardiniz sira vietnam'da kafalarina napalm bombasi dusen insanlari kurtarmakta diyor, bu da oyle bir sey.

not: akp'yi destekledigime dair bir entry bulun hesabimi silecegim, bu olayin parti ile alakasi yok, hayatinizda kanser olan bir insan olmamis ya da insan olamamissiniz bunun ortasi yok.
  • şifa mifa dilemiyorum.
    hakkına hukukuna girdiğiniz kim varsa misliyle çıksın.

edit: gaddar diyenler oldu. gaddarım kardeşim.
    "görüyorum ki çaresizliği tatmamışsınız" diyen dilek özçelik' e sadaka verir gibi para vermeye kalkan zerzavata da diliyorum aynısını.
    çaresizlik nedir öğrenirler biraz.
    ilahi adalet var mı yok mu bi görelim bizde.
  • öngörü(!) sahibi kürt kökenli eski bakan.

bozdağ şu ifadeleri kullandı: türkiye'nin en iyi yaptığı işlerin başında seçim gelir. türkiye'de hilenin olmadığı yer seçimdir. ana muhalefet partisi böyle konuları gündeme getirerek 2019'da uğrayacakları kayıba bahane üretiyor.

türkiye'de hilenin olmadığı yer seçimdir.
  • bir insanın hasta olmasını ilahî adalet ile açıklamak nasıl bir kafa yapısı. ebru şallı'nın oğlunun kabahati neydi mesela? yahut geçenlerde ölen (adı sanırım ahmet olan) çocuğun?
    tanım: bir iddia. hastalık hayatın içinde olan bir gerçek. kendisine geçmiş olsun diyorum gerçekse.
    edit: özelden mesaj atıp "anne babalar günahları için çocukları ile sınanabilir" diyor. lan oğlum siz ne yiyip içiyorsunuz?
  • dogal afetleri ve hastaliklari birseylere baglamak cok dogru degil.

olsa olsa alkole, sigaraya vb birseye baglayabilirsiniz.
  • keşke şifa dileyeceğim işler yapmış olsaydıda bende dileseydim.
  • her ne kadar gram sevmesem de acil şifalar dilediğim olay. yapmayın beyler, hanımlar kanser, insanlığın en çaresiz olduğu şeylerden biridir. düşene bir tekme de siz atmayın. hem iyileşipte yargılanması var bunun. dileyelim de bu olsun.
  • iğrenç ötesi yorumlara neden olan iddiadır.

birincisi bu hastalık siyasete alet edilmeyecek kadar mühim bir hastalık.

ikincisi bekir bozdağ görev yaptığı süre boyunca tek başına karar almıyor ve başına buyruk hareket etmiyordu.

üçüncüsü saçma sapan yorumlarınız ile hem kanser tedavisi gören insanların moralini bozuyor hem de bu insanları rencide ediyorsunuz.

insanda biraz utanma, arlanma olur.

7 yaşındaki çocukta da, 77 yaşındaki adamda da oluşabilen bir hastalığa abuk sabuk anlamlar niye yüklüyorsunuz?

manyak mısınız birader siz?