şükela:  tümü | bugün
832 entry daha
  • sağlık sorunlarıyla uğraşıyor uzun zamandır, umarım tamamen atlatır en kısa sürede. acil şifalar dilerim.

    iki aydır yazmasını bekledik. yazdı, ama keşke bunlar olmasaydı yazdıkları. rahmi turan’ın hiç yalanını görmedik, adam özür diledi, hepimizi yetiştirdi, e biz bunları biliyoruz zaten. yüz değil bin gazeteci de yetiştirmiş olsa, özürle telafi edemeyeceği bir hata yaptı. arka çıkmak, savunmak, bir kereden bi şey olmaz demek olmamalı mesele.

    mesele şu ki, kırk yıldır tanıdığım adama güvendim, sözüne inandım. hayır efendim. babana dahi güvenmeyeceksin. ya da bırakacaksın. sen güvendin, kaynağın yanlış çıktı. üstü bu şekilde kapanacaksa, biz yazarlara neden güvenelim? ya yanlış çıkarsa?

    rahmi turan başlığına yazdık. sözcü başlığında tüm yazarlara serzenişte bulunduk. bu başlık özel, çünkü bekir coşkun özel bir insan. ama bence bu tutumuyla o da hata yapıyor.

    sesimizi duyuracağımız, ve sözünü dinleyeceğimiz bir elin parmakları kadar mecra kalmışken halk tv’yi yok saydım. rahmi turanı’da. duyarsız kalan sözcü’yü de. en acısı bekir coşkun olur benim için. sağlık olsun. bir kişi kaybetmekle ne olacak değil mi? ya o bir kişi, çok kişiyse?