şükela:  tümü | bugün
 • adliyeye sevk edilen 10. tanker üs komutanı hava pilot tuğgeneral.

  15 temmuz 2016 darbe girişimi sırasında istanbul'un üstünde uçan savaş uçaklarına havada yakıt ikmali yapan tanker uçakların, incirlik hava üssünden kalktığı iddia ediliyordu. bununla ilgili olarak gözaltına alınmış olabilir.
 • darbe girişimi göte kaçınca götü kurtarmak için amerika'dan sığınma talebinde bulunmuş ama talebi reddedilmiş resmen satış yemiş olan kanı bozuk hain. bir türlü ders alamadılar tarih bunlara her zaman gösteriyor sürekli tekerrür ediyor bu işleri elinize yüzünüze bulaştırırsanız ihanetiniz yanınıza kar kalır bir de sizi sahaya süren efendileriniz iyi aile çocuğu misali sizleri ortada bırakır kimse sahip çıkmaz.

  http://aa.com.tr/…-siginma-talebinde-bulundu/609994
 • harp okulu döneminde görev aldığı zamanlardan 1 temmuz'a kadar icraatlerini kronolojik olarak açık kaynaklardan derleyip, detaylıca şerh düşeceğim f tipi mensubu.

  (bkz: tamamlanacak entry'ler)
 • bekir ercan van yazılır, bekiy eycan van şeklinde okunur.

  subjektif tanım: hayatımı elimden alan tanıdığım en karaktersiz, şeref yoksunu, tiksinç yaratık.

  objektif tanım: subay olma olasılığı dahi olmayan bir tc vatandaşının, anlaşılamayan sebepler sayesinde subay olmuş, pilot olmuş ve dahi kurmay olmuş şeklidir, soru işaretinin ve yanındaki parantez içi ünlemin beşerde vücut bulmuş halidir.

  goy goy uzayacak aklıma geldikçe ve keyfim geldikçe kendisiyle beraber yaşadığımız anılarımı burdan paylaşacağım.

  not: umarım dışarıya delikten yolladığın bildirini etrafa saçan avukatın burayı okuyordur ve bunları o tehdidine binaen sana iletir, piç.