şükela:  tümü | bugün
 • adliyeye sevk edilen 10. tanker üs komutanı hava pilot tuğgeneral.

  15 temmuz 2016 darbe girişimi sırasında istanbul'un üstünde uçan savaş uçaklarına havada yakıt ikmali yapan tanker uçakların, incirlik hava üssünden kalktığı iddia ediliyordu. bununla ilgili olarak gözaltına alınmış olabilir.
 • darbe girişimi göte kaçınca götü kurtarmak için amerika'dan sığınma talebinde bulunmuş ama talebi reddedilmiş resmen satış yemiş olan kanı bozuk hain. bir türlü ders alamadılar tarih bunlara her zaman gösteriyor sürekli tekerrür ediyor bu işleri elinize yüzünüze bulaştırırsanız ihanetiniz yanınıza kar kalır bir de sizi sahaya süren efendileriniz iyi aile çocuğu misali sizleri ortada bırakır kimse sahip çıkmaz.

  http://aa.com.tr/…-siginma-talebinde-bulundu/609994
 • harp okulu döneminde görev aldığı zamanlardan 1 temmuz'a kadar icraatlerini kronolojik olarak açık kaynaklardan derleyip, detaylıca şerh düşeceğim f tipi mensubu.

  (bkz: tamamlanacak entry'ler)
 • bekir ercan van yazılır, bekiy eycan van şeklinde okunur.

  subjektif tanım: hayatımı elimden alan tanıdığım en karaktersiz, şeref yoksunu, tiksinç yaratık.

  objektif tanım: subay olma olasılığı dahi olmayan bir tc vatandaşının, anlaşılamayan sebepler sayesinde subay olmuş, pilot olmuş ve dahi kurmay olmuş şeklidir, soru işaretinin ve yanındaki parantez içi ünlemin beşerde vücut bulmuş halidir.

  goy goy uzayacak aklıma geldikçe ve keyfim geldikçe kendisiyle beraber yaşadığımız anılarımı burdan paylaşacağım.

  not: umarım dışarıya delikten yolladığın bildirini etrafa saçan avukatın burayı okuyordur ve bunları o tehdidine binaen sana iletir, piç.
 • gelecekte yazılacak olası türk tarihindeki namlı hainler, en büyük ihanetler, hain türkler ve ihanetin toplumsal kökenleri vb akademik ve popüler çalışmalarda yerini garantilemiş şeref vicdan ve haysiyet yoksunu satılık vatan haini terörist.

  okuduğumuz, dinlediğimiz ve açık kaynaklardan elde ettiğimiz verileri kendimizce analiz ettiğimizde; cia mossad taşeronu fethullah örgütü elemanları tarafından tsk içine tasması bağlandığı günden beri yaptıklarının basına, anı kitaplarına ve kamuoyuna yansıyanları devasa bir buzdağının mütevazı bir tepeciği olabilir sadece. fetö savcıları fetö siyasetçileri ve fetö medyası desteğinde türk ordusu'nun ve özelde türk hava kuvvetleri'nin operasyonel gücünün neredeyse gelecek 50 yılını elinden almış, gelecek yüzyıllar boyunca gücümüzü her ispat etmemiz gereken anda eylemlerinin sonuçları ile karşılaşma olasılığımızın son derece yüksek olduğu üst düzey alçak.

  türkiye cumhuriyeti, örgütünün umud ettiği gibi işgal edilip parçalanmadıkça bir daha gökyüzünü görme ihtimali yok. ancak, bu ceza süreci ülkenin makus talihini değiştirmek adına bir fırsat olarak kullanılmalıdır.

  gece gündüz, sulu kuru, tıbbi/ruhani/psikiyatrik/kimyasal/nükleer tüm yöntemlerle, moleküllerine kadar sorgulanmalı; tüm ilişkileri, destekçileri, motivasyonları ortaya konulmalı; cumhuriyetin tehdit haritasına bu önemli katkılar özenle yerleştirilmelidir.

  bu dış mihrak teröriste türk generali üniformasını giydiren diğer hainlerin de hesabı elbette bakidir. zalimler için yaşasın cehennem...