şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yonetim kurulu uyeliginde alacagi paralari huzurla yiyebiliyor olmasi nasil bir insan oldugunu gosterir sanirim. belki de harbi harbi cok iyi ekonomiciyim lan ben super fikirlerim ve becerilerimden dolayi bu kurula atiyorlar ne guzel diyordur. kim bilir.
  tipe bak. http://www.radikal.com.tr/…akpli_daha_atadi-1146405
 • fakıbabadan sonra tarım bakanı olacağı düşünülen kişidir
 • muhtemel tarım bakanı.
 • dr. bekir pakdemirli bilkent üniversitesi, işletme fakültesinden mezun olmuş, başkent üniversitesinde işletme yüksek lisans ve celal bayar üniversitesinde iktisat doktora çalışmalarını tamamlamıştır. gıda, bilgisayar ve otomotiv alanında çeşitli şirketlerin kuruluşunda bulunmuş ve yöneticiliğini yapmıştır. bunun yanı sıra kariyeri süresince türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşunda yer alan bir seramik firması ve halka açık bir gıda firmasının genel müdürlük görevlerini üstlenmiştir. mccain foods‘da üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuş, halen mccain şirketi ile danışmanlık ilişkileri devam etmektedir. albaraka türk katılım bankası ve bim a.ş.’de yönetim kurulu üyeliklerini sürdürmekte olan bekir pakdemirli, sosyal sorumluluk hassasiyetiyle tarkem tarihi kemeraltı a.ş. yönetim kurulu üyeliği, türkiye ruh sağlığı tedavi vakfı yönetim kurulu üyeliği’nin yanında, anadolu otizm vakfı mütevelli üyeliği’ni ve sermaye piyasası yatırımcıları derneği üyeliği’ni sürdürmektedir. bunun yanı sıra, görsel basında çeşitli ekonomi söyleşilerine katılan bekir pakdemirli, aynı zamanda deniz kaptanı, pilot ve amatör telsizcidir. bekir pakdemirli, 2013 yılından beri turkcell yönetim kurulu üyesidir.
  müstakbel tarım ve orman bakanıdır.
  kaynak için bakınız
 • tarım ve orman bakanı.
 • anap dönemi bakanlarından ekrem pakdemirli'nin oğlu. kardeşi ve yengesi fetö gerekçesiyle görevlerinden ihraç edilmişlerdi. erdoğan tarafından tarım bakanı olarak atanacağı söylentileri var buzlar eriyor mu acaba?

  edit: tabi beş parmağın beşi de bir değil ama bu bakan arkadaş abisinin rektör olduğu üniversitede doktorasını yapmıştır. yakınları eşi dostu fetöcü diye işinden gücünden olanları düşündükçe bakan olmasına şaşırdım doğrusu.

  ikinci edit: ilk icraatının kardeşinin tutuksuz yargılanmasını sağlamak olmamasını diliyorum.
 • ne acayip , kendisinin neredeyse tüm sülalesi feto ile ilişkilendirilirken tarım bakanımız olmuştur.

  hayırlısı olsun, başarılar.
 • tarım ile tek ilişkisinin mccain foods olması, orman ile alakalı bir şey göremedim. gıda olarak bim'in yönetim kurulu üyesi olması bumudur yani ?

  tarım, gıda ve orman bakanlığı konusunda işi bilen adam gelmedi gitti. bilerek ve isteyerek mi bu yola başvuruyorlar merak ediyorum.

  bir beş sene daha tarım konusunda ilerleme kat edemeyeceğimizin göstergesidir. gelsin yurt dışından kanserojenli gıdalar gitsin sağlıklı ürünler elveda yemyeşil ülkem..
 • abisi fetö'den tutuklanmış bakan. tabi en iyisini reis bilir, beş parmağın beşi bir mi?