şükela:  tümü | bugün
  • 32 yaşında spor toto teşkilat müdürü olan, bu koltuğa tabii ki cemaate yakınlığı nedeniyle oturan eski gazeteci... zaman'da çalışmışlığı vardır...
  • hemen hemen her konuşmasında şu medhiyelerine tesadüf olunmuştur.

"türkiye'deki bütün güzelliklerin mimarı olan sayın başbakanımızın tensibi ile..."

evet nan bak bu cümleyi ezberlemiş "türkiye'deki bütün güzelliklerin mimarı olan sayın başbakanımızın tensibi ile..."

helal be, çözmüş meseleyi. fakat tv'ye sportoto genel müdürü olarak katıldığı belirtilmese haberimiz olmadan "başbakanımızın tensibi ile" atanmış bir genç bakan da zannedilebilir.

o bu değil de ben bu adamda siyasetin üst noktalarına doğru muazzam bir heves seziyorum. hatta bir suat kılıç, bir bülent arınç eksilse ne yazar, koy yerine bak aynısı.
  • kenan sofuoğlu eksenli son başbakan güzellemesini okurken gözyaşlarımı tutamadım.

http://www.sportoto.gov.tr/baskandan.aspx
  • göz önünde olmayan ancak tahmin edildiğinden çok daha büyük bütçelere sahip başka bir federasyonun başkanlığını yapan, demir at kullanan malkoçoğlu.
  • türkiye motosiklet federasyonu'nun başkanıdır. kendisi kendi rızasıyla bırakana kadar da başkan kalacaktır. buna yürekten inanıyoruz. türkiye'de bir şeyler yapmaya çalışan nadir federasyon başkanlarımızdan. sen güzel adam, durmaksızın yükseledur!
  • kendisi güzel, yüreği güzel insan. gerçekten "insan".
  • intercity istanbul park yönetimi ile aralarında ciddi husumet vardır. öyledir ki bu husumet sayesinde istanbul park motosiklet yarışlarına kapatılmıştır.

kimin haklı, kimin ne olduğu hakkında en ufak bir bilgim yok. federasyonun tutumundan da malesef haberim yok. bilen birileri aydınlatırsa sevinirim.
  • rahmetli timurtaş uçar hocaefendi'nin oğludur. ıddaa kumarını oynatan spor toto teşkilatının da başkanıdır.