şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hafta sonu keyfi olarak gelişim ligi maçlarını izlerken gözüme çarpan galatasaray'ın kırgız u-14 futbolcusu. her iyi performansın ardından yapıldığı gibi aslan kaplan ilan etmek istemem ancak 8 haftadaki izlenimlerime göre emirhan kayar ile beraber tüm gözlemlediklerimden çok daha iyi ve potansiyeli yüksek. kanat ve forvet oynuyor sağlam bir sol ayağı var. kilolu görünmesine rağmen çok çevik ve teknik. bugün de lig 2.si ümraniyespor'a karşı 3 gol 1 asistle oynayıp maçı tek başına aldı. 2 topu da direkten döndü.
 • 14 yaşındaki buldozer. tabi ki, topu eve götürecek kadar sevmemeli, bir de büyüyünce istanbul hayatı tabi. bugün için, yürü be kocaoğlan.
 • youtube'da videosuba denk geldim. bu çocuğu iyi yetiştirirlerse içinden adriano çıkar.

  koy şu haliyle kırgızistan milli takımına oynar.

  :galatasaraylı değilim.
 • henüz 13 yaşında olmasına rağmen pek çok süper lig takımında oynayabilecek kapasitede gözüken genç yetenek. nitekim ilkokul çocukları arasındaki maça girmiş profesyonel topçu gibi duruyor oynadığı maçlarda.

  umarım fiziki ve teknik gelişimine devam eder ve büyük bir yıldız kazanırız.
 • az önce youtube videosuna denk geldiğim sevimli futbolcu.

  keşke a takımda da böyle bir forvetimiz olsa dedirtti. pas, şut, çalım, dripling, adam eksiltme, son vuruş özellikleri çok iyi.
  yukarıda da bi arkadaş yazmış kilolu gibi görünüyor aslında, ama çok hızlı ve rakip oyunculara bol bol kart yediriyor. umarım başarılı bir kariyeri olur.
 • fiziği ile oynuyor gibi gözükse de yaşıtlarına göre fazla olgun bir oyuna sahip olan, yetenekli, gelecekte galatasaray`da yer alması kuvvetle muhtemel genç futbolcu.
 • mustafa kapı'nın kaptan çıkacağı takımın yıldızlarından olabilir. futbolu severek oynadığı belli, hele ki gol atınca saf ve gerçek bir mutluluk yaşıyor, mental anlamda takımına pozitif enerji veriyor. yetenek kısmı da hiç azımsanmayacak derecede. çok süratli ve çok iyi top sürebiliyor. şutları sert ve etkili. podolski'nin sağ ayaklısı gibi gördüm.