şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gece saat 11:30 gibi alınınca bünyeye sabah 7 civarı etki etmesi sağlanabilir. eğer daha erken alırsanız gecenizin içine eder çünkü. ama süper cırcır yapıyor. üstelik tamamen bitkisel. eğer artık size de doğadan form felan etki etmiyorsa mutlaka kullanın derim.
 • etken maddesi sennosid b olan bitkisel sıcırtkan.
 • laksatifler içinde etkisi %100 olan tek ilaç diyebilirim.. ama dozaja dikkat.. dozaj aşımı sonrası bağırsaklarınızda derin bir yara varmışçasına fecii acı hissediyorsunuz ve bu durum 2 3 gün sürebiliyo...
 • prospektüsüne göre 8-9 saat içinde etkisini göstermesi gereken, ama benim üzerimde 4-5 saatte etki eden ilaç. ama maşallah o kadar etkili ki kilo vermek amacıyla bile kullanılabilir. o derece
 • bir tane alınca işe yarama olasılığı az oluyor, en iyisi bol suyla iki tane almak. sonuç başarılı ama mide bulantısından insanı mahvediyor.
 • bagırsakatakilerle beraber bütün ic organlari da cürütebilen inanilmaz ilac. 5 dakika araliklarla insani tuvalete kosturan ve bunu saatler boyu yaptiran bitkisel zimbirti. tuvalete hapsetmeden önce verdigi mide bulantisi eziyeti de cabasi
 • eczacının dediğine göre, tamamen bitkisel bi zımbırtı olduğundan alkol ile birlikte alınırsa zararı olmayan bi ilaçtır.
 • rock n coke a girerken arkadaşın çantasından tomarla çıkınca, "onlar uçmak için değil sıçmak için be abi" şeklinde açıklama yaptığı laksatif.
 • etkisi ne kadar sürede görülür, ne kadar süre devam eder teoride bilemem,
  lan git activia yoğurdu ye, bul bir yerlerden mısır kaynat üstüne soğuk su iç değil mi?
  ama yok, eşşek arısı soksun dilimi, sanki bilmem ben biz türklerin tavsiye üzerine ilaç kullanmak zaafiyetlerini, allahın salağı,
  müstehak sana, derse olsun beter ol diyorum kendi kendime son 36 saattir,
  ama nerden bilir insan, pat cebinden bekunis çıkaracağını,
  e hadi ver diyorsunuz, ufak birşey zaten, ateş olsa diyorsunuz cürümü kadar yer yakar,
  yok ama öyle değil, kıçından işetiyor adamı, çok kötü çok,
  daha önde kabızlık problemi yaşamamız, düzenli bir yaşantıya sahipseniz, uzak durun, aman diyeyim, o derece yani.

  (bkz: bu hayat cok boktan)
 • 3 günde bir sıçan bünyeyi günde üç kez sıçtırtan; uzun süre kullanımı bağırsak tembelliğine yol açan ilaç. mecbur kalmadıkça kullanmamalı. mecbur kalındığında da hapın yarısının kullanılması daha iyi olur. eczacı her ne kadar kutuya 2 çizik atıysa da günde bir taneden fazla alınmamalı. aksi takdirde götünün çorbası akan siz olursunuz eczacı değil.

  ayrıca dur şu arkadaşa 2-3 tane vereyim de paçalarından aksın düşüncesiyle aspirin felan diye kakalamaya kalkmayın sakın. ilacı kakaladığınız insan elbet birgün tuvaletten çıkacak intikamını alacaktır.

  not:hapı yuttuktan bir kaç saat sonra tuvaletten fazla uzakta bulunulmaması da gerekli. etkisini bir anda gösterdikten sonra 5 bilemedin 10 metreden fazla nah gidersin.