• hayatınızın yarısını tuvalette geçirmek istemiyorsanız kullanmamanız gereken ilaç. dün bir tane aldım dünden beri sadece arada bir önemli ihtiyaçlar(su içmek, leblebi yemek, kola içmek) için çıkıyorum tuvaletten. daha uzun yazmak isterdim ama şimdi gitmek zorund...

edit: kaderde yıllar sonra doktor olup bu ilacı reçete etmek zorunda kalmak da varmış :(
  • girdim eczaneye, tezhahın arkasındaki hanım kıza doğru eğilip yavaşça "sıçamıyorum" dedim. "efendim" dedi. bu defa yüksek sesle "sı-ça-mı-yo-rum" dedim bunu verdi. iftardan sonra yuvarladım bir tane. baktım bir gelişme yok, ikinciyi olay mahalline yollasam mı derken araştırmacı kişiliğimi devreye soktum. fakat kırıldım biraz, yok yani bu naneyi sıçırtsın diye alıyorsunuz sonra da olips yemiş de beklenmedik bir etki göstermiş gibi şikayet, şikayet. halbuki ben coşkun seller gibi, çok afedersiniz çağlamak istiyorum. ambalaj tasarımı da harika. bir yarım dairenin içinden güneş doğuyor gibi bir şekil. bu sabah yepyeni bir güneş doğacak.
  • 3 günde bir sıçan bünyeyi günde üç kez sıçtırtan; uzun süre kullanımı bağırsak tembelliğine yol açan ilaç. mecbur kalmadıkça kullanmamalı. mecbur kalındığında da hapın yarısının kullanılması daha iyi olur. eczacı her ne kadar kutuya 2 çizik atıysa da günde bir taneden fazla alınmamalı. aksi takdirde götünün çorbası akan siz olursunuz eczacı değil.

ayrıca dur şu arkadaşa 2-3 tane vereyim de paçalarından aksın düşüncesiyle aspirin felan diye kakalamaya kalkmayın sakın. ilacı kakaladığınız insan elbet birgün tuvaletten çıkacak intikamını alacaktır.

not:hapı yuttuktan bir kaç saat sonra tuvaletten fazla uzakta bulunulmaması da gerekli. etkisini bir anda gösterdikten sonra 5 bilemedin 10 metreden fazla nah gidersin.
  • (bkz: hanım koş tıpayı getir)
    şaka maka gece yatmadan 2 tane birden almak sorunu çözer.hatta sürekli kabızlık yaşayan bazı hastalarda artık tuvalet alışkanlığının düzene girmesini bile sağlar.buraya herkes yazmış şöyle motoru bozdu böyle klozetle akraba yaptı diye.ama kimse onu kullanmadan önce çektiklerini yazmamış.şimdi adab-ı muaşeretten dolayı detaya girmek istemiyorum ama (bkz: kol gibi) (bkz: viyana kapıları)
  • rock n coke a girerken arkadaşın çantasından tomarla çıkınca, "onlar uçmak için değil sıçmak için be abi" şeklinde açıklama yaptığı laksatif.
  • insan lavabo açı.
  • etkisi ne kadar sürede görülür, ne kadar süre devam eder teoride bilemem,
    lan git activia yoğurdu ye, bul bir yerlerden mısır kaynat üstüne soğuk su iç değil mi?
    ama yok, eşşek arısı soksun dilimi, sanki bilmem ben biz türklerin tavsiye üzerine ilaç kullanmak zaafiyetlerini, allahın salağı,
    müstehak sana, derse olsun beter ol diyorum kendi kendime son 36 saattir,
    ama nerden bilir insan, pat cebinden bekunis çıkaracağını,
    e hadi ver diyorsunuz, ufak birşey zaten, ateş olsa diyorsunuz cürümü kadar yer yakar,
    yok ama öyle değil, kıçından işetiyor adamı, çok kötü çok,
    daha önde kabızlık problemi yaşamamız, düzenli bir yaşantıya sahipseniz, uzak durun, aman diyeyim, o derece yani.

(bkz: bu hayat cok boktan)
  • etken maddesi sennosid b olan bitkisel sıcırtkan.
  • şu anda önümde duran ilaç. tam içecektim yorumları okudum. hem bi yandan içmek istiyorum hem de mide bulantısı ve karın ağrısı gibi şeyler yazdığınız için korkuyorum,. bilgisayar başında çalışmamı engellememesi lazım çünkü. ne yapacağım ulan ben!

edit: akıyor mübarek akıyor. içerisi şampiyonlar ligi gibi.
hesabın var mı? giriş yap