• herhalde tanışmak için bana günün en güzel saatinde gelmeyi başarmış şarkı. sabahın ilk saatleri için bir ninni, loş mavide bir başka söylüyor lanamız. mutlu insanlara huzur, mutsuzluğumuza ağıt olacak nitelikte.
  • paradise albümünden müthiş bir lana del rey şarkısı. fondaki piyano ezgileri resmen büyüleyici.
  • açık ara son zamanlarda dinlediğim en iyi şarkı, lana del rey eseri.

klibi biraz bok gibi ama.
  • nedense orjinal printleri dahil sözlerinin yanlış yazıldığı şarkı. sözlerinde guns 'n roses'a selam eden (sweet child o' mine) dünyalar güzeli şarkı.

kimileri tarafından axl rose'a ithafen olduğu söylenir, bilemem, ama songmeanins'deki yorumlardan biri böyle:

"rife with subtle allusions to the band, guns n' roses, the song appears to be about del rey's brief romance with axl rose.

"bel-air" in the title and repeated throughout the refrain has a dual meaning. first, it is a location in los angeles, a city in which axl rose lives. additionally, he is known for driving a restored chevy bel-air automobile. so, when she says "roses, bel air, take me there." she's talking both about going to bel air to meet her lover with flowers, and also about axl rose sporting her around in his sports car.

ın the second verse, the lyric "sweet child of mine" directly alludes to the hit single by guns n' roses of the same name. further, in the third verse, del rey sings "ıdol of roses, iconic soul. ı know your name" again refers to axl rose, indirectly describing him as a music icon known for "roses" (or guns n' roses, as it were). over all, the song has a mourning atmosphere; the romance between rose and del rey was very secretive, and it appears that the "wall built by brilliant direction" implies that he wanted to keep the relationship out of the spotlight, she did not, and it eventually led to their break up. "

son kıtası her yerde yanlış yazılmaktadır neden bilemiyorum fakat doğru versiyonu,

"roses bel air take me there,
    i've been waiting to meet you.
    grenadine, sunshine
    anything, son of mine
    darling i'm waiting to greet you,
    come to me baby"

olan şarkı. velhasıl çok iyidir, çok da güzeldir. zaten tropica'da tekrar yorumlanacak sanırsam, neyse, bekliyoruz.
  • fransanın en köklü tekstil markalarından biri.
    o kadar köklü bir marka ki kurucusu antoine simonet denen amca şifon kumaşı bulan kişi. 1765'ten beri faaliyette. adam kumaş mucidi olunca şirketi de 250 yıl yaşıyor tabii.
    1998'den beri de zorlu grubu nun şirketlerinden zorlu tekstil bünyesinde hayatına devam ediyor.
  • 1980'lerde izlediğim, izledikçe hayran kaldığım, sosyete hayatı üzerine kurgulanmış, yeniden çekilesi ve izlenesi enfes dizi.
  • aynı zamanda leziz bir malice mizer şarkısıdır. gackt dönemindendir ve tabi bu yüzden ayrı bir sevilir. lullaby havasında başlayıp hareketlenir sonra tekrar durulur falan. güzeldir yani. ben de yine görevimi yerine getiriyor ve belki birileri açar dinler diye bulup linkini de aha dayıyorum.

http://fizy.com/s/1dira5

hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyorum ve sözlerini de yazalım tam olsun klişesini kullanmanın sevinciyle huzurlarınızdan ayrılıyorum.

saa me wo akete boku wo mite yo
    hoora mada nukumori saeboku no te no hira ni dakareteiru ima wa
    mou itami mo nai naka de

anata wa nani o ima mo omotteiru no
    kono senaka wo tsutsumu yoru to yami ni e wo egaku boku wa
    toki to iu na no mono ni ayatsurarete

oozora ni ukabeta omoide no naka deodoru futari wo mitsume naiteita
    saigo made sayonara sae iezu kono basho de nemuri ni ochita anata wo daiteitakute

yurenagara ashi o ukase ...

kono itami wo masu yoru ni onaji kotoba wo kurikaeshi
    yurenagara sora ni ashi wo ukasete

oozora ni ukabeta omoide no naka de boku wo mitsumeta anata wa hohoende
    saigo made ude wo nobashite usureteiku koe wa ima wo mitsumeru koto wo inotte

sotto

oozora ni ukabeta omoide no naka de odoru futari wa ima mo hohoende
    nagai yoru no owari wo tsugeru kono ude de nemuri ni ochita anata wo daiteitakute

yurenagara ashi o ukase ...
    yurenagara sora ni mi o yosete ...
  • video klibinde, şarkı boyu ağzını açmaz lana del rey... sadece salınır öylece.

akıllara 'mesmerize' kelimesini getirir... büyülüyor!
  • bel air, bordeaux.

merlot cabernet, 2018.

orta gövde, koyu kırmızı.

burunda portakal ve yasemin çiçeği notaları sunarken, damakta vanilya ve muz aroması vermekte.

f/p tatmin edici ancak bir toskana şarabı kadar asla değil.
  • 1946 dan beri hizmet veren aynı isimli şirin bir oteli de vardır bu şehrin.
hesabın var mı? giriş yap