şükela:  tümü | bugün
 • bütün kalbimle arzuluyorum.

  insan yanında hep çanta taşımak istemiyor. cüzdan + anahtar + çakmak + sigara+ mp3 player + güneş gözlüğü kılıfı da adamın pantolonunun ceplerini balon gibi şişiriyor. işbu pantolon kotsa durum daha da vahim; sıkışıp kalıyor elleriniz ceplerde.

  ama bel çantası olan adam öyle mi? hür, kendinden emin, mutlu ve yarınlara ümitle bakan bir birey.

  cep telefonu mu? ön cep. bozuk para mı? arkası. biber spreyi mi? ortaya bak. ayı kapanı mı? hemen çıkar yere kur.

  tekrar moda olsun bel çantası, tekrar yaşatılsın bunca güzellik!
 • (bkz: allah korusun)
 • yarın bi gün allah korusun gerçekten moda olursa özellikle bu çantayı beline takan renkli ve sıfır kollu tişörtleri, oldukça yanık tenleri ve sandaletleriyle ortada gezinen herkese kükreyeceğimi şimdiden belirtmek istediğim hadisedir.
 • bir an gerçek sanıp dolaptan sergio tacchini marka freebag'imi çıkarmaya koşacaktım ki malesef sadece bir temenniden ibaretmiş :(
 • akabinde bele takılan cep telefonu kılıflarının da sadece kroların ve amcaların kreasyonundan çıkıp yeniden moda olabileceğini düşündürerek ürkmeye sebep olmuştur. erkekler çanta takmasın arkadaşım iki adam olun yaa ne bu feminen hal ve tavırlar.
 • izleyiciyi ışık etrafına güve toplarmışçasına kendine çeken türk dizilerindeki sevilen karakterlere giydirilmek suretiyle modaya geri kazandırılabileceği görüşündeyim.

  acun'a, uğur dündar'a, cem yılmaz'a, orhan gencebay'a, şener şen'e de giydirmeyi başardın mıydı bu iş tamamdır.
 • yok ben anlamıyorum, cüzdanından, telefonundan, sigarasından, anahtarından ve parasından ve pulundan bir sürü ağırlığı cebinde taşısan daha mı iyi? he noldu şimdi doldurdun ceplerini hayvan gibi doldurdun da noldu? aman çanta taşımayım üzerler, eylenirler benle diye düşünür dururken, baldırına şırınga yemiş gibi gezmek daha mı güzel?

  tamam bırak olmasın moda o zaman. taşıyalım cebimizde. te allam.
 • cüzdan, anahtar, telefon ve benzerlerini üzerlerinde buldukları her cebe sokuşturan er kişilerin rüyasıdır evet ama ben size bu çirkin şeyi kullanmak yerine pahalı bir çözüm olarak araba almayı ya da pratik bir çözüm olarak her an evden kaçacakmış gibi bavul çantayla dışarı çıkan dişi edinmenizi tavsiye ederim, koyarsınız bavula ohh mis.