şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: gamzeli bel)
  • bel gamzesi olan kızlar koruma altına alınmalı.
  • bunun bile sahtesi cikmis.
    1500, 2000 dolara 20 dakikada estetik operasyonla yapilabiliyormus.

yuh.
  • gebelik oncesi ve suresince folat eksikligi olan anne adaylarinin cocuklarinda gorulur.

daha ileri seviyesinde hayatta kalabilme sansi olan spina bfida turu gorulur. aslinda gamze degil bir defekt' dir. genel adiyla noral tup defekti denir.

not: anne baba adaylari lutfen planli gebe kalin, mumkunse 3 ay onceden folat takviyesine baslayip kafeinli iceceklerden ve sigaradan uzak durunuz.
  • kendisinin ne olduğunu bugün öğrendim. hani işlevi ne ? yani vücudun yüz gibi görünen bir bölgesinde olsa tamam diyicem ama yok kıçın üstünde çıkan iki tane noktacık. hani illa görecem diyenlerin sadace yazlık yerlede, plajlarda olması gerekiyor çünkü ben kış günü kıçını açıp aman biri benim gamzemi görsün diyen birini görmedim. umarım bu gamze çeşitlerinin başka yerlerde çıkanı yoktur yoksa vay halimize...
  • bende var ama erkeğim...:) o yüzden satıyorum çünkü pek işime yaramıyor. napim yazın bikini mi giyim napim *
  • yıllarca herkesin belinin öyle olduğunu sanan beni duruma uğratmış güzel ayrıntı. meğer herkeste yokmuş. ismi de bel gamzesiymiş. epey de seveni varmış. bazı yazarlar insan nasıl farketmez diyor ya biliyordum belimin öyle olduğunu ama insanların çoğunda bulunmadığını bilmediğim için ayrıca bir adlandırma gereği duymadım.
  • burnumu gezdirmeyi sevdiğim bölge.
  • bende varmis ya la bu vay amk bende belimde niye cukur var diyodum hshshsh

dipnot : erkegim