şükela:  tümü | bugün
 • istanbul belediyeleri bilgi i$lem a$, akbil i$leri denince akla gelen kurulu$.

  http://www.belbim.com.tr/
 • sözlükte yeterli ilgiyi görmemiş olmasına şaşırdığım bilişim şirketi. her ne kadar pek ortalarda gözükmeseler de bilhassa istanbulluların farkında olmadan günlük hayatlarında kullandıkları pek çok sistemin tasarımcısı ve işletmecisi konumundalar
 • merkezi; istanbul dünya ticaret merkezinde dir. yazılım donanım ve pos cihazları hakkında çalışmaktadır. yaptığı projelerle istanbul'lulara hizmet amacı gütmektedir. genel müdürü adı ahmet rıfat kazakoğlu dur. türkiye'nin en kibar yönetici kadrosuna sahiptir. istanbul büyük şehir belediyesinin göz bebeği durumundadır.
 • hakkindaki milyonlarca liralik yolsuzluklar, rusvet, gorevden alma gibi konular icin:
  http://www.google.com.tr/search?q=belbim "adnan+şahin"
 • istanbul'da toplutaşım araçlarının bilet, araç takip ve araç iletişim otomasyonlarını üreten ve diğer belediyelerede hizmet satan bir kuruluş. merkezi dünya ticaret merkezi/yeşilköydedir. akbillerini hiç sevmemiştim. kentkartla kıyaslanmaz. ama akbil yükleme makinaları hoşuma gitti. yakın zamanda farklı akbil doldurma seçenekleri olan makinalar ve farklı bilet türlerini piyasaya çıkaracaklar.
 • sorun gidermedeki hızına hayran olduğum şirket.
  bozulmuş akbili anlaşmalı kargo şirketleri * ile ücretsiz gönderdim. iki gün içinde akbilim ellerine ulaştı. aynı gün içinde beni arayıp arızayı giderdiklerini ve eski bakiyeyi geri yüklediklerini söylediler. bir gün sonra akbilim elimde, dudaklarım kulaklarımdaydı.
 • bugün benden de bir aferini kapmış belediye kuruluşudur.

  nitekim, hafta başında ansızın bozulup "aha götüme girdi, ne bok yiycem şimdi" dememe sebep olan... onca sıkıntılı günler yaşarken, trafik zaten bezdirmişken, yağmur-çamur-bin yılın kışı bok püsürüyle zaten depresifleşmişken "bir de bu meret masraf çıkardı" dediğim akbilimi ücretsiz kargoyla gönderebileceğim; 3 güncük içerisinde de tamir edilmiş ve içindeki bakiyesi benim tahminimin de üzerinde bir miktar olarak yüklenmiş şekilde elime geçirmeyi başaracak bir sistem kurabilmişler.

  belki x bir ortamda (şekil a1: alamanya) çok da insanın ağzını kulaklarına vardıracak bir durum olmayabilir, ama bizim memleket için ortalama üstü bir hizmettir. benzerlerinin artmasını ve özellikle trafik belasına da ucundan bucağından bulaşmasını temenni ederiz.
 • bakırköy metro istasyonunda da bir adet bürosu olan kuruluş.zamanında öğrenciliğim bitip pasomu kaptırdıktan sonra içinde yüklü bir miktar olan indirimli akbilimi buraya götürmüştüm.gayet güleryüzle karşıladılar.5 dakikada indirimli akbilimi tam akbile çevirip işimi halletmişlerdi.
 • e9 numarali otobuste kurtkoyun orta yerinde gelecek istasyon mecidiyekoy diye uyaran uber sistem. iettye de anca boyle sistem yakisir zaten.
 • bahçelievler metro istasyonundaki ofisinde 1 ay staj yaptığım, bu aralar genelde osm cihazlarının bakım ve onarımını yapan, asıl merkezi bakırköy-incirli metro istasyonunda, genel müdürlüğü ise istanbul dünya ticaret merkezi'nin b bloğunda bulunan şirket.