• bu seneki altın portakal'da uluslararası uzun metraj film jurisinde yeralan oyuncu olmaya çalışan ve görünüşe göre ülkemiz otoriteleri tarafından çoktan oyuncu olarak tanımlanıp bağırlara basılmış kişi.

  juriliği konusunda yaptıgı açıklama ile filmden falan anlamadığını da doğrulamıştır.
  kırmızı halıda verdiği beyanatta; filmlerden çok kesin fikirler ve izlenimlerle çıkmasına ragmen juri baskanı istvan szabo olmak üzere diğer üyelerle tartıştıkça fikirlerinin tamamen değiştiğini filmlere çok başka açılardan bakabildiğini belirtmiştir. anladığım kadarıyla hiçbir katkısı olmamış bu organizasyona, tam tersi kendine katkı sağlamış, arzu kaprol tasarımı oldugunu belirttiği elbisesiyle etrafta salınarak reklamını yapmış, cv.sine hacettepe bilgi-belge yönetiminden sonra bir de uluslararası bir film festivalinde juri uyeliğini eklemiştir.

  aferindir, arkasına sağlıktır.
 • ses tonu mu oyunculugu mu uoksa konusma sekli mi daha sinir bozucu olduguna karar veremedigin guzel kadin, kocadan torpilli oyuncu.
 • burun estetiğini güzel yapmışlar.
  o kadar uzun bir burnu doktor, kalkık felan yapamam diye düşünmüş herhalde. burun kemiğini torpuleyip, daraltıp, kemerini atmış.
 • yeteneğini bilemem, hiçbir filmde izlemedim ama çirkin olduğu konusunda neden bu kadar ısrarcı davranıldığını anlayamadığım aktris. gayet güzel, zarif bir kadın. hiç çirkin kadın görmesek inandıracaksınız. antipatik, itici, yeteneksiz geliyor olabilir bazılarına, ona bi şey diyemem ama kesinlikle güzel bir kadın. kökeni ile ilgili spekülasyonlar nedeniyle sözlükte insafsızlık edildiğini düşünüyorum kendisine. ayıp!
 • yılmaz erdoğan'ın beğenip evlenmiş diye, bize de filminde 'güzel ve alımlı' olarak kabul ettirmeye çalıştığı oyuncu gibi görmekteyim artık kendisini. her taşın altından çıkıyor. istemsiz bir dayatma gibi hissediyorum, hele son filmindeki güzellik tanımlamalarının karşısına kendisini koyunca.
 • kendisini antipatik, oyunculuğunu başarısız bulduğum tesadüfen denk gelmedikçe hususi olarak bulunduğu hiçbir şeyi izlemediğim/izleyemediğim yılmaz erdoğan'a göre oyuncu kimse.
 • antipatik.
 • yer aldığı tüm yapımlarda, birbirinden yakışıklı adamlarla partner olmuş şanslı kadın. hatırlayabildiğim kadarıyla, hatırla sevgili'de berk hakman, keşanlı ali destanı'nda nejat işler, aşk tesadüfleri sever'de mehmet günsür, kurtuluş son durak'ta mete horozoğlu, ve son olarak da kelebeğin rüyası'nda kıvanç tatlıtuğ ve mert fırat ile karşılıklı oynamıştır. yetenekli olduğunu düşünüyorum ama öyle aman aman bir güzelliği yok, ses tonu desen kapı gıcırtısından hallice. böyle güzel adamlarla iş yapmak...vallahi de ballı, billahi de ballı bu kadın.
  başrolden çok yan rollere yakışıyor diycem ama yapımcılar ya da eşi benimle hemfikir değil tabi.
  son olarak, belçim bilgin'in, kelebeğin rüyası'nın afişindeki acayip bakışlı hali de neyin nesi allasen? kesinlikle afişin estetiğini bozmuş. belçim hanım'ı yok sayarsak afiş gayet başarılı.
 • (bkz: overrated)