şükela:  tümü | bugün
  • aslan yürekli, adam gibi adam jandarma içeren video. türkiye'nin böyle adamlara ihtiyacı var işte.
  • astsubayın başkana ayar vermesi

ulan mevazutı bilen memurunda mı yok bu ne biçim iştir..
  • giresun sulh ceza hakimliği'nin 2017/1389 d.iş sayılı ve 10.03.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • olayın full videosunu biz yine koyalım da buraya.
    ilk yayınlandığında olmayan bir 10 dakika daha ekstra var bu videoda.

giresun sulh ceza hakimliği tarafından da sözlükteki içerikler engellenmiş.
    (bkz: türkiye'nin muz cumhuriyeti olması)
  • büyük olaymış, çok büyük olaymış. neden haber vermiyorsunuz ya?

belediye başkanının çiğliği zaten ortada. üstü kapalı tehditler, gereksiz suçlamalar ile işini halledebileceğini sanıyor. işte böyle kalifiyesiz, terbiyesiz adamları gelip bir ilçenin başına başkan yapıyorsunuz ondan sonra işini yapan insanlara direk ket vuruyorlar.

mini mafyacılık hep. belediye mafyacılığı.
  • silinen tek entryimin bana hatırlattığı olay.

sahi ya n'oldu olayın sonunda?

bir de mahkeme kararı ile silinen entrylerin olduğu başlık.

up.
  • yine youtube da denk geldiğim ve sinirlerimi yerinden oynatan durum. bu kadar sığ ve asabi bir adamın karşısında sakince ve tam bir kanun adamı olarak duran komutana büyük saygı duyuyorum. ülkenin benim açımdan en büyük sorununu gözler önüne sermiştir. kanun adamlarının kanunu hiçe saymaları.
  • bence bu video başkanlık sistemiyle ilgili çok güzel bir simülasyon olmuş, 66 bin nüfuslu bir ilçenin belediye başkanının bile kendisini sultan süleyman zannettiği bir ülkeye başkanlık sistemi gelirse ne olur düşünemiyorum.
  • astsubayın adı yeniden yazılsa da oraya da birşeyler karalasak, yad etsek dediğim başlık.

bu arada jandarma 15 temmuz sonrası içişleri bakanlığına bağlandı. artık akpartililer jandarmanın amiri konumuna geldi. yazıklar olsun.
  • (bkz: bulancak)