• 'peki valilerle, kaymakamları napıcaz?' sorusunu akla getirendir. yoksa valilerle, kaymakamların ünvanlarını belediye başkanı mı yapıcaklar' uvv bebeyim aksiyona bak!!
  • yeni bir ahmet takan zırvası olabilir. ama olmayabilir de.
  • (bkz: mavi donun var mı?) geç geç hayvan gibi sevişmeni istiyorum tophaneli.
  • belediye başkanının atamayla işbaşına gelmesini değerlendirirken ilk düşünülmesi gereken bunun demokratik olup olmadığıdır . atamayla başkan belirlemek antidemokratik bir uygulamadır.atanmış bir belediye başkanı toplumsal kabulde seçilmiş bir başkan kadar etkili olamaz.demokrasinin ahlaki kabullerinden sayılan seçilmişlerin üstünlüğü ilkesine tamamen zıt bir durumdur.
  • nereden bakarsanız bakın tutarsızlıktır.ilk yapilan aday belirleme islemi,merkez yoklamasiyla yapıldığı için,balık en baştan kokuyor zaten.demokrasiye inanıyoruz hamasetleri de tüy dikmekten başka bir şey değil.
  • altında yatan mantık konusunda samimilerse ben varım dedirtendir.

5-6 dil bilen, analitik düşünebilen, aileden zengin, gözü tok, çocuğu olmayan birilerine de iktidarı emanet edelim, ben varım.
  • halkımızın geçmişteki seçim tercihlerinde ne kadar isabetsiz kararlar verdiği konusunda muhalifler de hemfikirdir.

sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın istanbul dönemindeki eşsiz belediyecilik başarılarını da dikkate alırsak, belediye başkanlarının cumhurbaşkanımızın vizyonu ışığında atanması isabetli bir karar olacaktır.

belediye başkanları da bir nevi bürokrat değil midir?
  • hiç bir ülkede bulunmayan (bkz: ileri demokrasi) mizin olmazsa olmazı bir durum
  • yakında lise ve üniversiteye öğrenci alımlarını da atama yoluyla yapacaklarmış. ben öyle duydum.
  • isin uzmaninin secilecegini sana saflari basligi altinda gorebileceginiz doga olayi.

canim benim ya masallah ne kadar da saf, enayi, mal.
hesabın var mı? giriş yap