şükela:  tümü | bugün
  • şimdi bizzat kendimin başlattığı kampanya.

yok arkadaş. bitti. buraya kadar. fazla uzatmayacağım. yetti bu bok. 10 yıl boyunca 6 ok dedik bastık bastık. ha düzeldi ha düzelecek dedik olmadı.

iyi parti ise iyi parti saadetse saadet gerekirse mhp'ye bile oy vereceğim ama kılıçdaroğlu gidene kadar chp'ye tek oy atmayacağım.

bakalım %17 18lere düştüğünde bile bu başarıdır deyip gevrek gevrek olabilir mi böyle bir şey yahu diyecek mi.

verirsem şerefsiz evladıyım, yetti ulan.
  • sonuna kadar desteklediğim kampanya. saadete oy vericem lan. temel dede en azından gerekirse istifa ederim diyecek kadar demokrat. ulan yıllarca demokrasinin savunucusu dediğimiz partinin lideri diktatör çıkarken. önyargıyla baktığımız, demokrasi düşmanı dediğimiz adamlar demokrat çıktı. guguk kuşu sayesinde saadete oy verecek duruma geldim
  • ben zaten oy vermiyordum. şu son açıklamasında ki o sırıta sırıta akp 42 ' ye düştü demesi ile gözümde tayyip erdoğan' dan bile daha irite edici olmuştur.
  • yüzünü güneşe döndeki güneşin aslında kuyruksuz yıldızımsı olması.
  • gençler sakin, bu seçimde cb adayı zaten kılıçdar değil ince'ydi. adam zaten kendisi aday olmadı. siz yine kampanya yapın tabii ama kılıçdar'ın partinin başında durmasının sebeplerini bi düşünün, bi birilerinden okuyun filan. sonra yine kampanya yapın.

edit: neden kk partinin başında kalmalı diye mesajlar geliyor. bunun çok uzun uzadıya sebepleri var ama kısaca şunu söyleyeyim. kk iyi partiyi seçime soktu, millet ittifakını kurdu ve cb için en uygun adayı bulmak için kendini yırttı ve kendisi aday olmadı. bu kadar stratejik davranan bir adam partinin başında kalmalı. cb seçiminde başarısız olunduysa da en son suçlu kk'dır. ince'nin sonraki seçim cb adayı olması gerektiğini düşünüyorsanız, eğer fikriniz buysa da(benim değil) partiler üstü bi kişi olarak takılmalı. chp ile alakası olan adam bu ülkede seçimlerde iflah olmaz.
  • rte gidene kadar bırak chp'ye oy vermeyi, sandığa gideni siksinler diyerek arttırıyorum.
  • fazlaca duygusal bir karardır, aklınız başınıza geldikten sonra "ne yaptım ben" dersiniz.
    inanın en az sizin kadar ben de kızgınım ama bu iş başka arkadaşlar. izmir, beşiktaş, kadıköy, bakırköy başta olmak üzere bazı şehir ve ilçeler kaledir, kırmızı çizgidir. ne olursa olsun vazgeçilemez. adamlar zaten her şeyi elde ettiler, en büyük fantazileri bu belediyeleri almak. rte iki seçimdir özel olarak sarıyer'e miting yapmaya geliyor haberiniz var mı?
    özellikle buralarda oturuyorsanız dikkat edin derim. rize'deyseniz zaten sıkıntı yok basın akp'ye %150 alsınlar.
  • abartmayın... yerel seçim başka bir olay. belediyenin akp'de olmasını mı istiyorsunuz şehrinizde?

yerelde oylar partiye değil adaya verilir. izmir'in, kadıköy'ün falan akp'de olduğunu düşünün bir... hah şimdi dağılın!
  • bir chp'li olarak belediye seçimlerinde muhtemelen akp ye oy vereceğim. belediyecilik çok önemli ve chp'li belediyelerin nasıl çalıştığı malum. hatta çalıştıkları bile söylemez. tayyibi devireceğiz diye kapımın önünde çöp dağı olmasına izin veremem.

edit: ciddi misin, çöp dağlarını nerede gördün gibi mesajlar alıyorum. hadi tayyibin önümüze koyup durduğu 90'lar istanbulunu geçelim, yıllardır kurbağalıdereyi temizleyemeyip vatandaşa bok koklatan kadıköy belediyesine ne demeli? ibb olmasa ömrü billah o boklu dereyi temizlemezdi kadıköy belediyesi. heeeç birbirimizi kandırmayalım dostlar.

edit: ahaha kurbağalı dere iski'nin mıntıkası imiş. yahu şaka mısınız! o belediye başkanı gerekirse iski'nin kapısında yatıp kalkmalı o dereyi yıllar önce temizletmeliydi. tutan neydi belediye reisini? akplilerin çoğunlukta olduğu kuruma ricacı olmak işine mi gelmedi?