şükela:  tümü | bugün
  • kayıtları dinleyince bile inanmayan orospu çocuklarına dert olmuştur.
  • belgeleri gördüm ama sahte olduklarına inanıyorumun tersi.
  • çalıyorsa benim paramı çalıyor'dan daha onurlu bir davranıştır.
  • "elinde paralarla görüntüsü çıksa yine de inanmam"cılar rahatsız.
  • kimse suç yok diyemez.ne kadar paralar döndüğünü herkes tahmin edebilir aşağı yukarı.

"eğer bir gün duyarsanız ki tayyip erdoğan çok zengin olmuş bilin ki haram yemiştir"
    bu sözü recep tayyip erdoğan 1999 yılında söylemiş.

şu anda tayyip erdoğan'a çok zengin değil diyebilirmiyiz?
  • cumhuriyet savcılarının aklından geçmesi gereken söz. burada anahtar kelime "cumhuriyet". yani akp veya cemaatle veya herhangi bir partiyle ilişkisi olmayan savcılar. demokratik yaşamın devamı için tek çare; böyle savcıların olması veya ortaya çıkması, ve suç varsa ortaya çıkarıp sorumluları "türk milleti adına" yargılaması.
  • okuyamadığı şeye belge diyen üniversite mezunu diye başlık açtınız yanıtınızı aldınız (#72451530).
    çırpınıp durun ak-itler, haydi bakalım.

belgeler gayet de görünürdür ve yasal mevzuatla uyumlu görünmektedir. belgeler
  • (bkz: sesin kopyalanamayacağı gerçeği)'ni bildiği halde görmezden gelen akıl fukarası,din bezirganı sahtekarlara dert olmuş.

(bkz: montaj olduğunu hissettim)
  • `belgeleri görmedim ama sahte olduklarına inanıyorum` ile ölümüne kapışır..
    hatta bir de şu var..

`belgeleri gördüm ama hala sahte olduklarına inanıyorum`

sonuçta iş mahkemeye gidecek mi? gidecek..
    bankalardan kayıtlar istenecek mi? istenecek
    işlemi yapan banka şubesi , saati , dakikası ve işi yapan personel belli mi? belli

e bekleyelim görelim , hep beraber merak ediyoruz..
  • "belgeleri görmedim ama kesin sahtedir" diyenlere iki gündür dert olmuştur.

"erdoğan'ı anamın üstünde yakalasam orospuluk anamdadır" diyen tipler gördü lan bu gözler. sahte olsa ne olur, gerçek olsa ne olur?