şükela:  tümü | bugün
  • nick bulmam lazım bak kaç gündür seni görüyorum yırtınıyorsun, kesin sana bir haksızlık var.

o kadar maaşlı troll var, bir sen deli gibi yardıyorsun, olm millet çay kahve molası diye arazi oluyor, seni saf görmüşler demek ki bir seni çalıştırıyorlar.

ezdirme kendini bu kadar, git posta koy, bir ben entry giriyorum, alayınız yatıyor de.
  • (bkz: yav he he)
  • beş sene bekleyip tam da reza zarrab tiyatrosu zamanına denk getiren "vatansever" bürokratlardır.?
  • yani diyorlar ki biz transfer yaptık ama siz nasıl öğrendiniz.
    edit : tahta bacak fena giydirmiş
  • ...
  • bak dostunu düşmanını tanı (bkz: nick bulmam lazım) delikanlı gibi bir lostdiary geldi yardıma. adama öğlen yemek ismarla bari, diğerleri ortada bile yok.

ama tutup da lostdiarybenim diğer hesap abi dersen valla acırım sana.
  • (bkz: ooo troller doluşmuş alırım bi dal)

utanmadan savunanlar swift ne demekmiş bir girip araştırsın bakalım.
    orijinal çıksa bile o belgelere sahte deyip sizi uyutacaklar olum!
    biraz kafanızı kullanın.

edit: aaa bakın trol kardeşlerim ne buldum. bunu konuşun!
    (bkz: bekir bozdağ'ın fethullah gülen güzellemesi)
    nım nım nım nım ne güzel de övüyor.
  • beleş öğle yemeğini duyan geliyor (bkz: kablo escobar)
  • belgeleri vatanseverliklerini 6 senede hatırlayan bürokratlardan aldığını iddia eden kk beyanı.
    belgelerdeki transferler 2011de yapılmış. 6 seneden sonra mı vatanseverliği tutmuş o bürokratların yoksa amerikadaki davaya paralel olarak ortalığı daha da karıştırmak için mi ortaya bugün çıktılar?
    hükümet babamı öldürmüş olsa bu şekilde devrilmeye çalışılıyorsa tarafım bellidir.
    ortalığın tozu dumanı kalkınca, ülke bu saldırıdan kurtulunca, pkknın dibimizde devlet kurma riski ortadan kalkınca ne istiyorsanız yapın. ondan sonra varsa bir suçu olan hesabını versin.
    ama şu karışık ortamda aç kırtlar saldırmak için beklerken ortalığın bu şekilde karıştırılması ülkeye fayda değil zarar getirecektir.
  • yaktım başını nick bulmam lazım bir yemek ısmarlarsın dedim, herkes koşa koşa geldi başlığa, artık kusura bakmazsın, mesai arkadaşlarına bir yemek ısmarlarsın.

sen gene de ezdirme kendini ama.