şükela:  tümü | bugün
  • kendisi yurt dışında yaşayan bir youtuberdır. kaslı filan tatlı bir beydir. bugün bu başlığı açmamın sebebi az önce paylaştığı bir videosunu izlerken kahkaha attırmış olmasıdır.

bu ne lan ahahaha

(bkz: kakasutra)
  • izlenmek için türlü türlü şebeklikler yapan influencerımsı.
  • halen ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım arkadaş. sanırım 9-12 yaş seviyesine hitap ediyor. "maskeli adam" ile başladığı mini korku serisine "momo" ile devam ediyor. sopa ile momo'nun gafasına gafasına vuracakmış... en son seyrettiğimde, momo ile savaşmak için kendini bir hafta eve kapatacağını söyleyerek alış veriş yapıyordu. paylaştığı vidyoları seyrederken "ağır işsiz" diye düşünmeden edemiyorum...

güzel çocuksun. yakışıklı, aslan gibi bebesin. şöyle spor vidyoları yap, hitap ettiğin kitleni bul, "avrupa'da gençlerin yaşamı" ile ilgili güzel şeyler çekip paylaş... yok; o illa ki maskeli adam'ın, momo'nun peşinden koşacak...

o değil, ben kaldığı apartmana gelip buna düz gidecem, "bırak bu boş ijleri", diyecem.
  • yer yüzündeki en boş insanlardan biri olabilir. bu tür şebekliklere hiç gelemiyorum. bir de trendlere düşüyor arada. o an kafama sıkıp terk-i diyar eylemek istiyorum.
  • yorekok'un son videosundan gördüm geldim, ekşi'de çoğu linç yiyen şeye karşı olaylara farklı açıdan bakıp daha açık fikirli olmaya çalışır, daha yumuşak yaklaşırım...
    ama bu nedir amk...
  • yurtdışında bomba patlatıp ülkeyi rezil etmesindense böyle çiçekli böcekli videolar yapması daha iyi.videolarını pek beğenmesem de kendisini takdir ediyorum.