şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle bilipte söylemeyen herkese kırgınım.ben bunu 30 yaşında öğrenerek büyük bir aydınlanma yaşadım.benim gibi bilmeyen arkadaşları da aydınlatmak istiyorum.

  bugün 450 kere bişeyler çekerek darbe durduran öğretmeni okuduktan sonra dedim ki; öyle şey oluyor mu ya? bizim de var 1-2 ufak isteğimiz bunlar içinde bir rakam varsa okuyalım.afedersiniz anamız bellendi çalışmaktan.

  sonra internette ufak bir araştırmayla ev , araba , servet , eş , çocuk , fuckbuddy v.b gibi istediğin herşeye sahip olmak için hangi duayı kaç kere okuman gerektiğini öğrendim.şimdi bu akşamdan itibaren okumaya başlıyorum.kendime uzun bir istek listesi çıkardım.sonuçları editleyerek bildireceğim.

  ama kafama takılan sorular var ve dini bilgim sıfırın altında , küçük hatipoğlu kardeşlerim beni aydınlatırlarsa onlar içinde 4444 kere birşeyler okurum.

  öncelikle ;
  hızlandırma yöntemi bulsak olur mu? yanlış anlamayın ben istatistikçi olduğum için kendimce bir hesaplama yaptım. mesela abi demiş ki 333 kere şu duayı okuyun. test ettim kelimeleri sırayla 333 defa tekrarlarsam bu bana toplamda 10 dk gibi bir süre kazandırıyor. o arayada 21 kere başka birşey sokarak ps4 alabiliyorum. bu konuda yardıma ihtiyacım var böyle okusak olur mu?

  diğer sorum ise mesela bir yerde hocam demiş ki 1 hafta içinde 4bin defa şunu okursan ev ve iş sahibi olabiliyorsun. peki ben bunu oldu ya sıkıldım 3bin de bıraktım kirada bir indirim oluyor mu? yoksa tam rakam mı önemli?

  son sorum ise şu ;
  bu yukarda bir sayaç ile mi tutuluyor. yoksa manuel mi sayılıyor? ben garantici bir insanımda şimdi tam mı okumalıyım yoksa gözden kaçana karşılık 1-2 stepne bırakıyımmı o da önemli?

  şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

  son olarak tavsiyem ; ev , araba , karı , kızdan önce 2 gr akıl isteyin , inanın insan çok rahat ediyor.ben bugüne kadar yaşamamışım abi oluyorsunuz.

  ha yok ben böyle rahatım diyorsanız da , avrupalı da ciplere biniyor yeaa demeyin adamlar belli ki 3milyon kere subanallah çekmiş.

  kedim bile 2 senede mamayı miyavlayarak değilde sevecen davranarak alacağını öğrendi.siz 1500 senede bi siki öğrenemediniz.

  iyigünler.
 • şu nasıl?

  çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. bir gün tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.*

  not: bir şeyi elde etmek istiyorsan gerekli çabayı gösterip emek vermelisin. emek vermeden elde ettiğin hiçbir şeyin hayrını göremezsin.
 • video oyununda hile şifresi yazmaya benzer..

  (bkz: how do you turn this on)
 • hayatımız, yasin suresini bilmem kaç defa ”anlamadan okumakla” değil, kuran’ı anlayarak okumak ve hayatımıza uygulamakla düzgünleşir.

  konuyla ilgili böyle şeylerin hurafe olduğunu anlatan bir yazı
 • duaları okurken, herhangi bir hataya mahal vermemek, asla ve kata eksik veyahut fazla okumamak amacıyla elinden zikirmatik'i de eksik etmeyenleri görüyorum.

  alfabesini bile bilmediği, ismi arapçaolan bir dilde, hiç anlamadığı kelimeler ile yarım yamalak kurduğu cümleleri bilmem kaç yüz kere ardı ardına söyleyince kocasının iktidar problemlerini çözeceğini veya adamın yeni bulduğu 25 yaşındaki çıtır sevgilisini terkedip, eve döneceğini sanan ablalar, kendileri için oluşturulmuş forum sitelerinde bu dua'ların hangisinin daha etkili olduğunu tartışıyor sayfa sayfa.

  60 senedir kuran okuyan fakat arapça bilmediğinden ne okuduğunu anlamayan, 3 defa hacca gitmiş babaannem gibi, kısacık ömürlerini daha faydalı bir amaç uğruna harcamayı teklif etsen, dünyada senden kötüsü olmaz.
 • bize böyle bir bilgi gelmedi.
 • tanrının* kendi iradesi ile bir şeyler yapmadığı anlamına gelir...

  her 3 kuluvalla okuyan hayatının aşkını bulacaksa ya da zengin olacaksa öyle tanrı olmaz olsun...
 • tıpta buna obsesif kompulsif bozukluk denir.
 • for(i=0; i<5000; i++)
  {
  console.readline(istediğin şeye ait dua);
  }

  şeklinde bir döngüye alsak oluyor mu? (ben 5000 dedim siz duadaki miktara göre değiştirin gari.)