şükela:  tümü | bugün
  • büyülü yelken şarkısı..

sevgim dün akşam yağmur oldu, süzüldü sessizce..
    dokunuyordum artık sevgime, hissediyordum yanımda seni
    dün akşam..
    bir, iki, üç desem yanımda bitsen göz göze gelsek şaşırsan
    anlasan aşık olduğumu
    anlarsın neden soğuk davrandığımı sana,
    belki sen de bilirsin tek taraflı sevmenin acısını..
  • dinlerken yaşamaya izin vermeyen büyülü yelken şarkısı.
    "bir, iki, üç desem yanımda bitsen göz göze gelsek şaşırsan " ezgisi, imkansızı dönüştürme vuslatını kaygıyla taşır, öyle kalır.olmaz..
    olsun, şarkıdır bazen hayat, yeter.
  • kendinize sakladığınız şarkıların başında gelir,kimse bilmesindir bu şarkıyı çünkü birileri bilirse,severse bu şarkıyı artık mahreminize bir el değmiştir sizin değildir artık.

edit: bilemedim.
  • "birkiüç desemmmmmm" diye bir şeyler var ya bu şarkıda,garip ediyor,bu aralar fena duygusal bir öküz oldum ondan mıdır nedir anlamadım,o gitarın sesleri işliyor ilmik ilmik adama ,çok fena koyuyor bu şarkıda.eğer hala dinlemediyseniz bu eseri edinin.
  • 90lara fena sarmıştım bi ara. ne var ne yoksa dinliyor arşive ekliyordum. alakalı alakasız herkesi, tek tek şarkı dinlemek değil de albümleri bütün olarak dinlemeyi huy edinmiştim. sonra birgün bi şekilde büyülü yelken ile keşisti yolları arşivimin. albümü dinlerken bu şarkıda kaldım. kaldım da kaldım. kimse bilmesin görmesin de dedim. aşık oldum.

"bir, iki, üç desem yanımda bitsen göz göze gelsek şaşırsan
    anlasan aşık olduğumu "
  • böyle şarkılar yazılmış dünyada.. eskiden mavi radyo*, mavi radyoyken, çalarlardı arada, biz de tek taraflı tek taraflı acı çekerdik..
  • sade ve güzel.

hiçbir şey yapmasam bu şarkıyı dinlesem bütün gün.
  • dinleyince bana yazılmış gibi hissettiğim şarkı.