şükela:  tümü | bugün
  • ntv muhabirlerindendir. paris muhabiri olarak çalışmaktadır.

http://www.ntvmsnbc.com/…/belkiskilickaya_front.asp
  • ses tonu ve mimikleriyle ekrana hiç uygun olmadığını düşündüğüm kişilik... tahammül edipte konuşmasını on dakikadan fazla takip etmek mümkün değil.
  • ne yaptığı anlaşılamayan kadın. kendini nasıl bir yetkide görüyor ise, türkiye cumhuriyeti'nin milli eğitim bakanı'na biz (kim bu biz anlaşılamadı) sabahları and okunmasının, avrupa'ya göre bu kadar fazla milli bayram olmasının değişmesi gerektiğini düşünüyoruz dedi. haber türk'te tartışıyorlar şu anda. bakalım, bence inanırsa olur.
  • meb bakani nabi avci'yi agirladigi dogru aci programinda dikkatimi ceken birkac ozelligi:
    1- surekli fransa vurgusu yapiyor. belli bir aralar oralarda yasamis
    2- konugun konusmasina cok fazla mudahale ediyor
    3- kafasi daginik bir yapisi var.
  • ilk kez bugün kimdir, ne is yapar diye merak edip arastirdigim insan. bu geceki dogru acı programini ise tabii ki (!) izlemedim, benim televizyonumdan coktan silinmis kanallardan birinde çünkü. su an twitter'da kendisine ve kanalina sitemler, öfke dolu tweetler havada uçuşuyor. çünkü şöyle bir şey yapti: nabi avci'yi konuk edecegini ilan etmis twitter hesabindan. atama bekleyen ögremenler ise bunun üzerine gün boyu mail ve tweet atmislar. sorular sormuşlar. yayin sirasinda, alt yazilarla konuya deginilecegi soylenmis, ama programin sonlarina dogru sadece iki dakika mi ne konusulmus. e kizmislar insanlar haliyle. valla ben de kizdim, iyi ki izlememisim...
  • her gördüğümde "liboş mudur nedir" dediğim insan.
    kesin liboş. *
  • dogru aci isimli bir tartisma programini yonetmeye calisan hatun. sanirim pek fikri yok is tanimi hakkinda; konugun cumle bitmeden baska soruya gecmeler, takibi imkansiz tutarsiz sorular, anlamsiz yorumlar, vs... ben o konuklardan biri olsam on defa cikip giderim o studyodan, o derece. neyse ki kumanda var.
  • yanlış işi yapıyor. televizyon spikerliği yerine akp üyeliğine geçmeli. zira televizyon programlarında hükümet propagandası yapmak dışında hiçbir şey ama hiçbir şey yapmıyor.

bu kadar akıl ve izan yoksunu olunmaz ki! bu akşam yine habertürk'te bütün iktidar yanlısı mukafazakarları toplamış, hep birlikte sözüm ona yolsuzluk skandallarını tartışıyorlar. programda eleştirel tutum sergileyen tek kişi olan ahmet tan'ın sözünü sürekli kesiyor, adeta adamın konuşmasına engel olmak istiyor.

koşulsuzca bir lidere ve bir partiye bağlanmış sürüklenip giden bir kalabalığın, toplumsal bir histerinin parçası olan insanların televizyon kanallarını ve gazeteleri işgal ettiği karanlık bir dönemde yaşıyoruz. gerçi bütün siyasi tarihimiz aynı karanlığın farklı tonlarıyla dolu. onu da görmek lazım.
  • an itibariyle birgül ayman güler tarafından perişan ediliyor.