şükela:  tümü | bugün
  • almanya'daki kardeş ziyaretlerinin dönüşünde, çantamın en güzide yerlerini işgal eden çikolata markasıdır. fiyatı an itibarıyla 0,99 centtir. bademlisi tavsiye edilesidir.
  • beyaz çikolataları çok kalite olan, tadı da ağır olmayan hoş ürünleriyle dikkat çeken çikolata markası. fiyat/performans açısından zirveye oynar.
  • bütün bademlisine bayıldığım alman menşeili çikolata.
  • yolunu gözleyen sevgiliye 3-4 çeşit getirip aklını alabileceğiniz ucuz ama güzel çikolata. 1 haftada 1 kg yedi herhalde, iyilik mi yaptım kötülük mü bilmiyorum, kontrollü vermek lazım
  • şu an son karesini yediğim çikilata markası. içindeki tüm bademleri böyle tıkır tıkır tıkır yerken aşırı mutluluk entegre ediyor bedeninize. bildiğiniz damardan almak gibi bir şey işte, dişlere kuvvet.
  • gold kahvesi de enfestir. ıslenmis kahve icmeyi sevmeyen ben bu hafif tada bayildim.
  • %45 kakao oranlı bütün fındıklısına şu an bayılmış durumdayız. arkasında üretim yeri fransa yazıyor ama, önceki enrtylerle bağdaşmıyor.
  • buzdolabını karıştırırken tesadüf eseri bulduğum ve nereden geldiği konusunda hiç bir fikrimin olmadığı, üzerinde ingilicce yazılar yazmasından ötürü; kuzenlerin londra 'dan gelirken getirdiğini tahmin ettiğim leziz çikolata markası.

elimdeki fındıklı olanını yiyorum tadı gerçekten harika. türkiye'de yenilen çikolatalara benzemiyor. kuzenler yada uzaylılar fark etmez kim bıraktıysa allah ondan razı olsun. şu sıkıntılı günümde ilaç gibi geldi şerefsizim. bir yandan da 100 gramında 608 kalori varmış o yüzden aşırıya kaçmamak lazım diye düşünüyorum...

edit: buralarda da satılmıyor mu acaba?