1. biraz önce mesajla gelen cümle. henüz iki mesaj atışmıştık ne çabuk "belli ki" oldu onu da anlamadım.

arkadaş henüz arkasını getiremedi gerçi yalnız bundan belli ki gidişat iyi olmayacak benim açımdan.

- belli ki sen hoş bir kızsın. gayıverim mi sana?

organ ticaretine karşıyım ama yemin ediyorum sırf sevabına bu arkadaşın böbreği alasım geldi. mck ağızlı ya. erkeğim lan ben göt!
  2. al pacino bile soylese tiksinc gelecek cumle.
  3. "girme bu yollara ...üzerler seni, kirletirler uleen"

diye devam ecekmiş muhtemelen ama muhabbet yarıda kalmış.kötü niyetli olmamak lazım aq.
  4. 2013 yılında hala medet umulması, acıma hissi uyandıran, iltifat kalıbı. hadi hoş olduğunu sallıyorsun anlıyorum da, bari kız olduğundan emin olsaydın yahu.

bunu yazan kaldırmış geziyordur, dikkat etmeli*.

(bkz: harcayacaklar bizi matmazel)
  5. şişko hatunla yazıştığını anlamak eylemini gerçekleştirip gerçekleşmediğinden emin olmak için yapılan söylenen sözlerden sadece biri.

bununla beraber;

* ''uff çok acıktım ya sen de acıktın mı? ne yiceksin eheheh'' sorusu ile kızın boğazndan geçen lokmaların kalori hesabı yapılıp yaklaşık yağ oranı çıkartılabilir.

*''bu geyikli tay muhabbeti de bi bitmedi sözlükte var mı senin de geyikli taytın :)))'' diye garip geyiklere giyip kızın taytı olup olmadığından yola çıkarak baldır bacak çapı çıkarılmaya çalışınabilir.

ve tabiki muhtelif hesaplarla boya da giriş yapılır.

ancak tüm bunlara rağmen hata payı her zaman %50 dir.

bunlarla uğraşmak isteyip bu faslı geçmek isteyenler içinse ''asl?'' usulü ''boyun kilon kaç ehehehe'' diye direkt konuya girilir.

ya da ''çirkinsen ya da şişmansan hiç uğraşmayalım sfgdjgjdg'' diye siklemez edalarında içten içe merakla beklenir.

ne de olsa terslenme ihtimaline karşı ''şaka yaptım ya ne saçmalıyosun shsdhjfdjg'' diye üste çıkabilme gibi avantajları taşır.

boş adam işidir.
  6. (bkz: gaçhayım) etkisi yaratacak bir laf. biraz daha yaratıcı olalım, ha gayret.
  7. 2000li yılların başları.. yonja.com gold üyeliğine sermayeyi bağlamış ev arkadaşım, sağa sola saldırırken, nolur ne olmaz diye, fake fotolu hatunları da yokluyordu..

(bkz: yokluk sen nelere kadirsin)
    (bkz: ya tutarsa)

ilk 5 yalandan muhabbet mesajının ardından, saldırıya bu cümleyle geçerdi hep..
    sensen mesaj kutumu yeşert, sen değilsen de taktik değiştir artık hafız.. yemiyo artık belli ki..

belli ki sen hoş bir kızsın hakkında bilgi verin