• pet şişelerden ürettiği ipliklerden yapılan çanta modeli için stop motion tekniği ile çektikleri reklamı çok beğendim. 2020 yılı içinde 7 milyon pet şişeyi geri dönüşümle kazanmayı planlıyorlarmış. harika.
  • şimdiye kadar kullandığım en iyi cüzdan. halen note sleeve modelini kullanmaktayım.

*her insanın yaşadığı arka cebe cüzden koyunca çıkıntı yapması otururken rahatsız etmesi ve şort cebine cüzdan koyamama sorununu gideriyor. o cüzdanın yaptığı çıkıntı resmen bir umut sarıkaya tarzı mutsuzluk tanımı.
    *oldukça fazla kart alıyor, kartlara erişim kolay, bozuk para gözü bile var. banknotlar düz olarak sığıyor. hatta denedim türk nüfus cüzdanı bile sığıyor. (çok kritik, cüzdanı en çok eskiten şey budur, plastik kaplı nüfus kağıdı)
    *klasik deri cüzdan görünümünde, her kıyafetle giyilebilir.
    *fiyatı nispeten makul, cüzdan gibi uzun yıllar kullanılan bir aksesuar için ucuz bile.

yeterince reklamını yaptım, bence bulabiliyorsanız alın, olmadı yurt dışına giden tanıdıktan her sene yeni telefon isteyeceğinize gündelik hayatta çok işe yarayan bunun gibi bir ürün isteyin.
  • onebag seyahat seruvenimde tom bihn synapse 19'dan bellroy tokyo totepack compact'e gectim. tom bihn'in litre bazda hacmi 5 litre daha yuksek olmasina ragmen, bellroy'un tasarimi kullaniciyi daha ozgur biraktigi icin 19 litreye zor sigan esyalar 14 litreye lap diye sigdi. o kadar memnun kaldim ki yarin gidip pasaport kiliflarina ve cuzdanlarini deneyecegim.

bu baglamda fiyatini hakettigini kesinlikle soyleyebilirim cunku extreme onebag yapiyosaniz secenekler cok az, 14l cantasinin duzgun bir alternatifini bulamadim onca zaman. hem laptop'a kolay erisim var, hem 2 laptop tasiyabiliyorsunuz, kolay erisilebilir on cepleri var, su sisesi koyabiliyosunuz, water resistant, yanlarina carabiner takabileceginiz yer koymuslar (farkinda olarak mi olmayarak mi bilmiyorum), ister sirt cantasi olarak kullan ister tote olarak. yani anlayacaginiz tum checklistimi karsiliyor. simdi bulundugum ulkeden gitmeme 1 hafta kala elimdeki synapse 19'dan nasil kurtulacagim bakalim.
  • icine pasaport sigan travel cuzdan modeli cok tatli olan marka. fiyatlari hic tatli degil ama. canina yandigiminin..
  • internet sitelerinde belirttikleri üzere artık türkiye'ye de ürün göndermektedirler.
  • logosunda peçeli baykuş resmi bulunan cüzdan markası.

logo

bazı modellerinin iç kısmında baykuş resmi ön kısmında bellroy yazısı görülürken, bazılarının önünde direk baykuş resmi bulunmaktadır.

note sleeve
    hide & seek

bütün modellerini incelemedim elbette. fakat minik baykuş ikonu cüzdanda çok sevimli duruyor.

bu da peçeli baykuş, nam-ı diğer barn owl
  • şu sıralar almamak için kendimi zor tuttuğum cüzdan markası. alternatif olarak benzer kalitede, içine ne sokarsan sok ince kalan bir cüzdan önerisi yapabilecek olanlar yeşillendirirse çok sevinirim.

edit: 1 senenin ardindan uygun fiyata note sleeve blue steel buldum ve kullanmaya basladim. icinde 7 kart ve bir suru kagit para tasiyorum, cepte hissedilmiyor bile. rengi ve deri kalitesi de cok hos. gizli bolmeleri cok sart mi emin degilim fakat cuzdanin ince kalmasini saglayacak sekilde konumlandirmislar, o yuzden mantikli buldum.
  • yaklaşık 5 yıldır travel vallet ürününü severek kullandığım marka.

cüzdanla pasaportu ayrı ayrı taşıma ve benim gibi unutkan bir adamı diken üstünde kalma probleminden kurtardığı için her sabah alkışlarım kendisini.

şimdilerde ise beni yakında yeşil pasaport alabilme heyecanı sardığı için yeşil renkli designer edition travel vallet'ı almak üzereyim.

eskisi ile ilgilenenler varsa yeşillendirebilir. ne kadar çok insanda bellroy olursa bu dünya o kadar güzelleşir.
  • hide and seek modelinden aldım, ince mi ince, kaliteli mi derseniz çok kaliteli, hem dikişleri hem de derisi, ayrıca çok kullanışlı, gizli sim card slotu ve de bozuk para cebi var ayrıca gizli para ve kart bölümü ki gerçekten gizli ilk bakışta gözükmüyor. fedex le aldım, (gümrüğe tabi doğal olarak gümrüğe girer girmez mng kargo ile iletişime geçerseniz sadece gümrük vergisi %20 ödersiniz mail atarsınız mng kargo hallediyor işlemleri. 2 günü geçirirseniz size de 200 tl ardiye geçirirler yapmayın) 14 dolar kargo 56 tl gümrük 89 dolar cüzdan toplam 350 tl, değer mi derseniz aşık oldum evet değer
  • hastası olduğum cüzdan markası. elinde note sleeve veya hıde & seek modeli olup satmak isteyenlere bir mesaj butonu kadar uzaktayım.
    ayrıca türkiye sınırları içerisinde nereden bulabilirim diye araştırma içerisindeyim.
hesabın var mı? giriş yap