şükela:  tümü | bugün
  • bana gene uzun bir mektup yazmış yazar.

boş işler bunlar. madem olduğun kişiyi utanılası bir insan olarak görüyor ve bunun bilinmesinden rahatsızlık duyuyorsun, çözüm basit: o insan olma.

kendi yaptıklarınla yüzleş. yüzleşemediğin için aslında kendi yaptıklarını, düşüncelerini, kötülüklerini bir başkası yapıyormuş gibi davranma. ben zaten neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum da diğer insanları salak yerine koyma. insanlar düşündüğün kadar salak değiller ve bu şark kurnazlıklarını yemezler.

striptiz kulübüne gitmiş o kadın biliyor musunuz işleriyle kendine güldürme. vay be, ne kötü bir kadınmış, striptiz kulübüne gidip soyunan kadınları izlemiş. taş yok mu taş?

yılmaz güney gibi kadınları arabayla ezmeye çalışmak varken, striptiz kulübüne gitmiş takıntı yaptığı kadın. ne üzücü. kadınları arabayla ezmeye çalışsaydı ama bir kahramana dönebilirdi.

neyse, sadede gelelim:

kendisiyle beraber olmak istemeyen bir kadını benle yaşadıklarını herkese anlatırım (entry sildirdiğinden kitabi ifade) diye tehdit etmiş kimsedir. bu yaptıklarını da ekşi sözlük'te kabul etmiştir.

1
    2
    sonra da şunla kapar mevzuyu.

akabinde de kadının tüm bunlara verdiği uzun yanıtı, kendisinin olabildiğince yumuşatmaya çalıştığı şekilde olmayan asıl hikayeyi de sözlük'e şikayet edip sildirtmiştir.

dilediğin kadar gaslighting yap, bir işe yaramaz. benim için var olan bir insan olmazsanız neler neler yaparım ben zorbalığından kurtulabilme yolunda psikolojik yardım alman işine yarayabilir. ihmal etme.

ve bir de bunu okuyan kadınlara ne tanıdık gelmiştir "buna sen sebep oluyorsun, sen bu hale getiriyorsun" akıl yürütmesi.