• bugun itibari ile istanbul'daki bilumum otobus duraklarina asilmis ilan.

iki turu var. birinde berna lacin, digerinde ise hulya kocyigit birer bebegi kucaklamislar.
  • terkedilen erkegin yurek daglayan sitemi. (bkz: malak emzirmesi)
  • dünya emzirme haftası dolayısıyla sağda solda pek rahat görebileceğiniz, "ulan hani memelere vurgu falan derken bi fotoşopla büyütme hadisesi de var mı ki?" şeklinde derin düşüncelere garkeden afişlerin tepesindeki cümle.
    sibel can'ı da koymalılardı kanımca o afişlere zira pek anne bir kimsedir kendisi.
  • sevgili oyuncu hatunlarımızın reklam tabelalarını süsleyen yapmacık beyanatları. biz biliyoruz ki onlar memelerim çabuk pörsür* diye bir ayda aldılar çocuktan memelerini.

(bkz: pis yalancı)
  • annelerin kızgınlık anında kullandıkları ölümcül silahlardan biri. eskiden bireysel olarak kullanılırken billboard'lara taşınarak kitle imha yeteneği kazandırılmış olması korkutucu. yakında sağda solda "9 ay karnımda taşıdım", " saçımı süpürge ettim", "yemedim yedirdim giymedim giydirdim", "seni doğuracağıma taş doğuraydım" gibi varyasyonlarını da görebiliriz. ama görmesek daha iyi olur sanki...
    (bir entry de ancak bu kadar kötü bağlanabilir ama biliyorum hem annelere laf söylediğim için böyle oldu. özür dilerim anne)
  • hindistana gitsem bana taparlar anlamına gelen pakistan atasözü
  • son dönemlerde reklam panolarında ve otobüs duraklarında sıkça rastlanılan 2. reklam.
    1.si için (bkz: vadaaaaa)

kimin olduğunu bilmediğim ama görsel acıdan bakınca 2 tane farklı kadının*berna laçin kucaklarındaki bir bebeği emzirdiğini görüyorsunuz. altında ise ben altı ay emzirdim yazıyor.

neki bu şimdi diye düşündürmüyor değil insanı.
hesabın var mı? giriş yap