şükela:  tümü | bugün
  • iyi yazar.
  • olaylara olabildiğince objektif bir şekilde yaklaşmaya çalışan ve yaptığı analizlerle sözlüğün kalitesini artıran, sözlük ortalamasının çok üstünde bir yazar.
  • (bkz: #54451603) entry'sini okurken "hiç küfretmeden nasıl bu kadar bu kadar güzel yazmışım" dedim kendime bir an. birilerinin, "devletle meşru mücadele bahanesi ile" mevcut terörcü, katliamcı ve ayrılıkçı hareketi aklama çabaları konusunda fikirlerimiz çok benziyor kendisi ile. bu ara malumunuz, uçuruluruz muçuruluruz şimdiden söylemiş olayım, yolu açık olsun.
  • (bkz: #70429661) entrysinde olayları ciddi ciddi anlatırken bir anda `hint okyanusuna bir taşşak gibi sarkan arap yarımadası` demesiyle yarmistir.
  • gerek sosyopolitik analizleri, gerek gelişmemiş toplumumuzdaki kadın-erkek rollerini alaya alışı ile yazılarını okumaktan keyif aldığım badim. uzun süredir takip ediyorum aslında kendisini, edebiyatla ilgili şeyler yazıyor diye hatırlıyordum nickinden dolayı ama son entryleri yeni dikkatimi çekti ve şaşırdım. sanırım tr'de edebiyatla uğraşmanın boşunalığını fark etmiş ve stres atmak için ince ince toplumu doğruyor.

kurduğu şu cümleyi ayakta alkışlıyorum 5 dakikadır. "neyse, konuya dönersek; erkek bir cinsiyetin mensubudur, adam ise erkeğin kendi çarmıhını taşıyan ve aptallığını bir erdem zanneden halidir."* roman yaz okuyalım hocam.*