• emret komutanım ekibinden görüştüğün var mı hala?
  • survivor'a davet edilsen, katılır mısın?
    bence çok güzel olur!
    • survivor benim tarzım olan bir program değil. survivor'da kendimi bulamam ama çok iyi bir program. bana göre değil. benim ruhum, karakterim, davranış sekillerim oraya uyumlu değil. ben herhalde survivor'dan memnun olmam. bitsin isterim. sıkılırım.
  • kral emret komutanım varken ülke iyiydi siz diziden çıkınca ülke karisti
  • öncelikle hoş geldiniz. geçmişe ait en çok özlediğiniz nedir?
    • aslında yaşadığım her şeyi dönüp baktığımda özlerim ama bu yaşımdan geleceğe doğru bakınca yaşayacağıma duyduğum özlemden dolayı geçmişi hatırlamak biraz zor oluyor. çünkü geçmiş zaten geçti, gelecek henüz gelmedi. öyleyse "sadece şimdi var" dediğim bir dönem yaşıyordum. şimdiki zamandan gelecek zamana nasıl geçerim diye dönüp dururken geçmişi biraz unuttum. ama güzel hatırlıyorum.
  • kral hoş geldin.

dicaprio olacak adamdın, coğrafya’nın kader olduğu gerçeğini bizlere bir kez daha gösterdiğin için sağ ol.

edit: sorum yok, sağlığına kavuştuğunu görmek güzel.
  • merhaba arda bey, sokakları hiç özlüyor musunuz?
    • ben "sokaklar" kelimesini "sokaklarda yaşayan" olarak algılamayın demek isterim. o sadece bir süre kendimi dışarı attım ve ailemle tartışmıştım annemin bana verdiği bir cezaydı.
  • hoşgeldiniz öncelikle uzun zaman gözükmemenizden ve medyanın üzerinizde olan etkisinden bahsedebilir misiniz ?
    • uzun zaman görünmemem benim kendimi geliştirmek ve toplum için yapacağım sanatın içeriği ve derinliğini sağlamak adına bir düşünsellikle beraber kendimi olgunlaştırmak ve geliştirmek istedim.

medyanın da üzerimdeki etkisi bu süreçte bırakmamak, beni bırakmayışları ve halkla beraber beni ayakta tutmaları. bir şekilde ayrılmak istesem de ayrılamamam gibi.
  • merhaba, hoş geldiniz

her şeyin ve herkesin bir zamanı olduğuna inananlardanım. medyanın birçok insanı yiyip bitirdiğine şahit olduk. şu anda sizin için yapılan birçok olumlu yorumlar üzerine, sizce sizin için de tekrar doğru zaman olduğuna inanıyor musunuz?

emret komutanım'da şöyle bir repliğiniz var:
    "istisnasız bütün kadınları bitiren tek bir darbe vardır.
    o da nedir?
    erkeğin acı çekmesi ve ağlaması" halen geçerli mi bu dedikleriniz? bir şey deneyeceğiz :)
    • evet, geçerli. doğru zaman olduğuna inanmasam ve daha doğrusu bilmesem gerçekten geri dönüş yapmazdım. çünkü zaten çok tasarladığım ve planladıgım şeylerdi. ister istemez o doğru zamanı bekliyor herkes.
  • ardacım selam,
    nedir seni geri döndüren bu sektöre, ne oldu da değişime karar verdin ?
    • daha önceki popüler oldugum dönemdeki düşüncelerim ve yapmak istediklerim bir şekilde alıkonulup engellendi. ben de değerli oldugumu hissedip, bir yanda kendimi değiştirmek ve geliştirmek için bir yandan da meşgul oldugum bütün meselelerimle bir sonuca varmak için uzak kaldım. değişimse gerekliydi.
  • abi hoşgeldin.

büyükçekmece belediyesi ile aran nasıl?
hesabın var mı? giriş yap