şükela:  tümü | bugün
 • the chronicles of narnia: prince caspian'da prince caspian'i oynayan oyuncu.
  2010 yılında gosterime girmesi planlanan the chronicles of narnia: the voyage of the dawn treader'da da aynı role devam edecektir.
 • "cliff barnes" diye devam eden ken kercheval repliği
 • stardust'tan da hatırlanabilecek, 1981 doğumlu ingiliz aktör.*

  http://images.teamsugar.com/…mal_ben_barnes_012.jpg
 • başlığına girdiğim anda beni şoka sokan oyuncu. hakkında sayfaların akmasını beklerken 3 mesajı ile beni şaşırtmıştır.

  20 ağustos 1981 doğumlu ingiliz aktör. ilk oyunculuk deneyimi, ingiliz yapımı olan doktorlar dizisidir fakat ilk çıkışını farkettirmeden stardust'ta yapıp kendisini narnia serisi prens caspian ile gözümüze sokmuştur. dışarıdan sıradan bir oyuncu olarak değerlendirilse de biyografisini ve içinde olduğu faaliyetleri incelediğinizde sizde tokat etkisi yaratacak çalışmalarda bulunmuştur. bunlardan birisi 2004 senesinde ülkemizde yapılan eurovision şarkı yarışmasında ülkesini temsil etmek için ingiltere'de girmiş olduğu şarkı yarışmasıdır. gençlik yıllarında -ki evet gençlik yıllarında diyorum çünkü kendisi 27 yaşında olgun bir adamdır çakdırmasa da- hyrise isimli blue taklidi bir grupta vokallik yapmıştır.

  yarışmanın bulunduğu link: http://www.youtube.com/watch?v=vyupki6_nx0

  sesi kendisinden beklenmeyecek kadar güzeldir ve videodan anladığımız kadarıyla her zaman saçlarını uzatması gereken kişidir. ayrıca kendisini takip ettiğiniz zaman mükemmel bir mizah anlayışı olduğunu farketmenizi sağlar. ülkesinin sağladığı ayrıcalıkla aksanını, gülüşünü ve mimiklerini kullanmayı çok iyi bilen bir oyuncudur. bknz: http://www.youtube.com/watch?v=goq4d8jqsoc

  bu aralar ise kendisini colin firth ile birlikte, oscar wilde'ın eseri olan dorian gray'in portresi (the picture of dorian gray) filminin beyaz perdeye ikinci kez aktarılmasında göreceğiz. filmin çıkış tarihi ise oldukça kafiyelidir. (09.09.09 ) caspian gibi bir karakterden sonra bu filmde canlandırdığı tamamiyle zıt bir karakter ile gönüllerimize taht kuracağı düşüncesindeyimdir.
 • twilight serisi oyuncu seçmelerinde edward adaylarından birisi olduğunu öğrendiğimiz yahşi insan.
 • colin firth'e son iki filmdir yancilik yapiyor; easy virtue ve dorian gray'den bahsediyorum.

  bir de biraz yakisikli mi ne.
 • dorian gray'de basil* ile işi pişiren genç.
 • narnia günlükleri'nde izledikten sonra bir de dorian gray'deki oyunculuğuna şahit olunca kendisini katbekat aştığı rahatlıkla söyleyebilecek aktör. dorian gray'i oynamakla risk almış ama tertemiz bir oyunculuk sunarak riskin hakkını vermiş, kanımca çok güzel bir dorian gray portresi çizmiştir.
 • dorian gray ile adamı farketmemek imkansız hale gelmiştir. doğru seçimler yapar ise 10 sene sonra brad pitt, keanu reeves, johny deep gibi bir holivud starı olacaktır.
 • çok iyi bir dorian gray olmuştur.