• insafsızca yakışıklı oyuncu. bu bir dna dizilimi olamaz, bu bir dna halayıdır.
  • kendisinin babasının nereli olduğunu merak ettiğim aktör. zira nereden bu kaşın gözün temeli?
  • dorian gray'i canlandırma sebebinin oscar wilde ve hikayeye olan hayranlığı olduğu ortada olan, rol teklif edildiğindeki heyecanını ve rolü aldığında insanların "dorian'ı canlandıracak kadar güzel olduğunu mu düşünüyorsun sen şimdi?" şeklinde üstüne gelecekleri endişesini üstüne basa basa her röportajında belirten yavrucaktır. ama kendisinin de dediği gibi altından kalkıp kalkamayacağını bilemese bile böyle bir rolü reddetmesinin kesinlikle ihtimali bile yoktur.
    kendisi de dorian'ı oynamak için fiziksel olarak en uygun tip olmadığının farkında ama asıl sorulması gereken şey şu: yapımcılar sana gelse "çok beğendim seni, dorian'ı oynamak ister misin?" dese, ergenliğinden beri hayran olduğun bir insanın hayran olduğun bir eserini "ama ben dorian'a benzemiyorum ki" diyerek geri çevirir misin? rol yeteneğim olsa da beni isteseler kadın halimle kabul ederdim ben dorian rolünü, ki sevgili ben barnes'ın kabul etmesi de pek garipsenecek bişey olmasa gerek.
  • acilen keanu reeves'in kardeşini - yakın gençliğini falan oynaması gereken kişi. çok acil.
  • belirli aralıklarla kendisine dm den yürüdüğüm efsane yetenekli, yakışıklı ingiliz aktör. umarım birgün mesajlarımı görüp kim la bu manyak demez. kendisine abayı yaktım çünkü.
  • kadın halimle söylüyorum ki şarap gibi bir beydir. narnialıların dostudur. kumral dorian gray akımını başlatmıştır.
  • biblo gibi, tablo gibi..
  • hem yetenekli hem mütevazı hem kibar hem muzip hem de yakışıklı ingiliz oyuncu. ayıp oluyor be oğlum biri de olmasaydı bari, yumurtalıklarımı patlatacak insafsız. ayrıca hayallerimizin ve internetin genç sirius black'idir bu adam, "how can i have the most fun, cause the most trouble possible today?" sözü ile en az görüntüsü kadar ikna edicidir bu hususta.

bu adam uğruna bu hafta gidip fantastik kılıklı ergen dizisi shadow and bone ve katherine heigl'a katlanamadığım halde jackie and ryan izleyeceğim, siz anlayın nasıl düşmüşüm ağına.

unutmadan, irlandalı bir arkadaşım ben'in kardeşi jack'le yüzyıllar evvel birkaç randevuya çıkmıştı, fotoğraflarından anladığım üzere ailede genler ve yetiştiriliş gerçekten sağlam, kardeşi de epey yakışıklı ve sempatik. maalesef çabucak ayrıldılar ve benim de bridesmaid kontenjanından ben barnes'la sevişme konulu romantik komedi tadında fantezim gerçekleşemedi. zaten chief bridesmaid'e nasip olurdu herhalde. hayaller hayatlar işte.
  • fazla güzel. gereksiz bir güzelliği var adamın. bi kere vampir gibi bir tip. yaşını asla göstermiyor. iyi ya da kötü karakter olmaya çok müsait bir imajı var. yeri geldiğinde yağmurda ıslanmış yavru kedi olabilecekken yeri geldiğinde baltalı bir sapık rolünü oynayabilecek nitelikte.

boy pos, karizma, düzgün bir burun, gür saçlar, gülünce kaybolan gözler ve serseri giyim tarzıyla albenisi yüksek bir aktör kişisidir.
    ve bir çok vatandaşın görüşüne katılarak, ki nadir katılırım ben vatandaşlarımızın görüşüne, kendisini yeni çekilecek olan harry potter dizisinde sirius black olarak görmekten mutluluk duyacağım. gerçi sirius için yaşı geçgin ama dediğim gibi adam genç görünüyor. 20'lik gibi maşallah, altından kalkar.

tanım: 1981 doğumlu, ingiliz kökenli, erkek, oyuncu şahıs.
hesabın var mı? giriş yap