• merhaba sevgili herkes,
    ben berfu yenenler bir çay içip sorularınızı yanıtlamak için buradayım :))

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben berfu yenenler sorularınızı yanıtlıyorum/@berfu yenenler)

edit: soru-cevap kısmı sona erdi. teşekkürler.

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz
  • burası ekşi sözlük. burada acun ılıcalı sevilmez, acun'un zırt pırt maruz bırakarak sevdirmeye çalıştığı az ünlüler de sevilmez. peki siz, sevilmeyen insanın hayatımıza soktuğu sevilmeyen kişinin eşi sıfatı ile buraya gelerek ne umdunuz? bize ne katacaksınız?

buraya bir kağıt toplayıcı gelse; hayatının zorluklarını sorarız,
    siyasetçi gelse; bu millet için neler yapacağını sorarız,
    öğrenci gelse; zırt pırt değişen sisteme tepkisini sorarız,
    70 yaşında emekli maaşı ile geçinemeyen biri gelse; çektiği çileyi sorarız.

peki size ne soralım?

sevmediğimiz eşinizi mi soralım?
    onu ünlü eden ve sevmediğimiz acun'u mu soralım?
    bir tek sizin yapabildiğiniz bebeğin bez markasını mı soralım?
    yoksa patlıcan musakka tarifi mi soralım?

hadi sormuş olayım; siz bu koşullarda buraya gelseniz kendinize ne soru sorardınız?
    • bir kere ben acun ılıcalı değilim zaten...
      kadınları sürekli birlikte oldukları adamlarla vurmaktan vazgeçmelisiniz.
      sevmediğiniz eşimden ziyade ben buraya berfu olarak geldim öncelikle bana soru sorarak başlayabilirsiniz.
      eşimi acun ılıcalı ünlü etmedi, eşim kariyerinin 10. senesinde.
      patlıcan musakka yapamıyorum, karnıyarık yapabiliyorum. onu sorabilirsiniz. :)
  • mühendislik okurken lineer cebir mi sizi daha çok zorladı calculus mü? bir de hangi şampuanı kullanıyorsunuz?
  • hoş geldiniz berfu hanım. evvela hakkınızda abuk subuk konuşan ekşicileri görmezden gelmenizi salık veririm. saniyen sizi kafes dövüşüne davet ediyorum. bu nazik teklifimi umarım kabul edersiniz.

sizden bir istirhamım daha olacak. eşiniz eser bey'i de kafes dövüşüne davet ediyorum. çok güzel hareketler'den beri büyük hayranıyım. kendisine iletmenizi rica ediyorum. adamsa teklifimi kabul eder. kendisini tek elimle döverim.

teşekkürler.
  • utanmıyor musunuz?
  • merhaba, nasılsınız? eşim sizi beğenerek izliyor. benim tarzım değil. sorum şu; ekşi sözlük yazarlarının daha siz gelmeden sizin hakkınızdaki ‘işsiz’ yorumları ve kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?

ek: hatta şimdi eşime sorun var mı diye sordum, yok dedi. beğenerek takip ediyorum onu. kuzey okula başladı dedi.
    • dün kuzey'in doğum günüydü, okula da alıştırıyoruz oğlumuzu. :)
      sosyal medyaya emek veren ve içerik üreten kimse işsiz değil, artık bu kabullenilmeli. bu bir iş. dijital mecralara emek veriyoruz. profesyonel olarak sürekli kafa yorup içerik üretmeye çalışıyorum. youtube'a videolar çekiyorum 250 bin abonem var. instagram'a da içerik üretiyorum. her gün ama her gün, çocuklar uyuduktan sonra bana ilham verecek içerikler için araştırmalar yapıyorum. her zaman daha iyisi için çalışıyorum. üstelik 2 çocukla yapıyorum bunu. çalışmayabilirdim ama şükür ki çalışıp kendi paramı kazanıyorum. çalışmak isteyip cesaret edemeyen, çekinen herkese de tavsiye ediyorum bunu.
  • adettendir. berfu yenenler kim amk
    • berfu yenenler kim amk diyeceğiniz daha çok içeriğimi göreceksiniz, emin olabilirsiniz. :)
      bu arada keşke amk kelimesini günlük hayatta daha fazla kullansak çünkü duygularımı çoğu zaman daha iyi ifade eden bir kelime yok. :)
  • komik olduğunuzu düşünüyor musunuz
    • evet düşünüyorum. komiğim. komiklik sadece erkeklerin bir özelliğiymiş gibi yansıtılıyor çoğu zaman ama tanıdığım çok fazla komik kadın var. bu konuda mütevazılık yapmayacağım, evet komiğim. :)
  • sorumuz yok. teşekkürler.
  • kendinize buraya çıkacak kadar ne yapmış olabilirim diye sorduğunuz oldu mu?

soruya cevaben: berfu yenenler’in davet edildiği yere davet edilmemeyi tercih ederim:)
    • ben buraya çıkmak için birilerine yalvarmadım, davet edildim. çok da mutlu oldum geldiğim için. sen sor kendine ben neden davet edilmedim diye. :)
hesabın var mı? giriş yap