• daha yazar olamamış troll hakkında açılan başlıktır.
  • hayır arkadaşım gerçekten feyzalabileceğimiz, fikirleri önemli, bize ışık tutabilecek mesleğinde duayen konumdaki insanlar gelse ok, süper aktivite...

sikimsonik yutubırlar, makyözler için de ne olur şu ışığı yakmayın harbiden...
  • bir an oha lann bla bla car da mı soru yanıtlıyor diye düşünmeme neden olan başlık.
  • daha önce de yazmıştım, pena videoları ile birlikte, hali hazirdaki tüm talk showların yerine geçecektir. zaten hepsi ekşideki entrylerden besleniyorlardı.

soruyu soranın doğrudan yazarlar olması yeterli zaten.

geriye kalan konukların kalitesinden ziyade, daha sık tekrarlanabilir olması. böylece sevdiğiniz sevmediğiniz, tanıdığınız, tanımadığınız herkes katılmış olur.

kimseye de zorla soru sordurmuyorlar, sikayetçi olmak yerine, sadece beğendiğiniz etkinliklere katılır rahat edersiniz.
  • soruları yanıtlayan kim bakmak lazım. her şeyin cevabını bildiğini zanneden kişi kendinden bihaber olmalıdır.
  • aslında bir algoritma getirilerek yazarların en çok yazdığı başlık türleri ve kanallar hakkında gelen konularda yazar bilgilendirilebilir. bir nevi ilgi alanına göre önerme. hepsinin gelmesi bazen bıktırabiliyor kim bu dedirtiyor.

edit: yanlış anlaşılmış yazdığım. bu algoritma gelen konuğu seçmek için değil gelen konuk kime hitap ediyor ise onlara bilgilendirme gitmesi için gereklidir. yoksa konuk moderasyon tarafından seçilmeye devam edilecek.
  • tanimadigin sevmedigin adamı ne diye takip edersin ki? etme çok muhtesem yazarımsı. duyar kastigi seye bak.
  • yani artık yeni bir konsept olsa daha iyi olur gibi bence de. ben şahsen hiç bakmadım o başlıklara.
  • insanlar "konusunun uzmanı; meslek erbabı" insanların kitaplarına ulaşabilmek; konuşmalarını, sempozyumlarını" dinleyebilmek için kongre kongre geziyor. bizim über zekalı arkadaşlarımız da blabla kafasında.

e! tüm hayatını okuduğu 4 yıllık üniversite ile sınırlayan insanlardan başka beklenecek pek bir şey yok. tabii diplomayı medikodan almadıysa; ya da bir üniversite okumuş mudur ki...
  • bildirim gelmesi de cabası. mert fırat,danla bilic kim ki soru cevaplıyor amk?
hesabın var mı? giriş yap