şükela:  tümü | bugün
  • can bey selamlar, kliplerinizi izlerken istemsizce ritim tutuyorum. kafam sağa sola sallanıyor. bunun bir çözümü var mı ?
  • game of thrones'un son bölümünü izlediniz mi?

burada çok spoiler var, izlemediyseniz dikkatli olun :)
  • merhaba. şiir yazma ve şarkı söyleme arasında tercihiniz olsa hangisini seçerdiniz?
  • eurovision'da türkiye'yi temsil eden son yarışmacı olmak nasıl bir duygu? ayrıca eurovision tecrübeleriniz nasıldı? kariyerinizde ve bilinirliğinizin artmasında da önemli bir yeri var gibi, önceki senelerde hep türkiye'nin en ünlü şarkıcı/gruplarıyla katılmışken bi anda pek kişinin bilmediği can bonomo ile gitmek tuhaf gelmişti ama bence gayet iyi temsil etmiştiniz bizi, peki size teklif nasıl geldi?

son olarak sizce bir daha geri döner miyiz eurovision'a? :(
  • hangi futbol takımını tutuyorsunuz? takip ediyor musunuz şampiyonluk yarışını?

kötü bir soru muydu da cevaplamadı? ilk kez soru cevaba katılalım dedik onda da göz ardı edildik iyi mi *

daha saçma sorulara cevap vermesiyle gözümden düşmüş sanatçı. tebrikler
  • istanbulu 3 kelimeyle tarif edermisiniz?
  • yerli, yabancı gruplar/sanatçılar arasında son dönem beğenerek takip ettiğiniz isimler kimler?
  • selam. hoşgeldin. arabanın markası ne ?
  • merhaba,
    gülse birsel ile tanışmanız nasıl oldu?
    oyunculuk kararını nasıl verdiniz? (müzikten çok tv'de görüyoruz...)
    türkiye'de marjinal olmak zor olmuyor mu?

sevgiler,
    • gülse'yle yıllardır arkadaşız. oyunculuk kararı vermedim, tv'ler alternatif klipleri oynatmıyor pek. keşke oynatsalar :/

ben marjinal miyim ya?
  • sibel can mı, hülya avşar mı?

hesabın var mı? giriş yap