• cancım burada söylemezsin biliyorum ama yine de sorucam. mason musun? ihih.
  • sadesi daha iyiydi be oğlum.
  • şefim selam,

o tarz mı ve podcastia çok güzel gidiyor, bir ara gösteri merkezi tarzı bir yerde o tarz mı yapma fikriniz vardı. yapmayı düşünüyor musunuz hala?

bir de, o tarz mı'da soru sayısını 3'e çıkarırsanız daha akıcı olur gibi geliyor.
  • şefim bambaşka insanlarmışsınız. (bkz: o tarz mı) sagolsun. severek dinliyoruz. can temiz basgandan istegim, bizi guttural bir etkinlige gotursun. bu yastan sonra yalniz cekilmiyor:)
    selamlar.
  • merhaba hoş geldiniz. en sevdiğiniz 3 film ve kitap nedir?
  • şeeefiiiiiiüüüümmm.

spotify da elde ettiğiniz tahtı neden youtube mecrasına taşıyıp deli gibi kar etmediğinizi anlatabilir misin?

şu podcastia macerasını kesin atmanız gerekiyor bu arada onu belirteyim de.

bu arada beni de çağırsanız ya . jelibondan otlansam acık muhabbet dinlerken.

edit: videolu olsun demeyi unutmuşum. videolu olsun videolu. siz orada kaş göz yapıyorsunuz biz göremiyoruz hiç..
    • birkaç bölüm denedik youtube işini. bize göre değil ya. sıkılıyoruz kamera varken. radyo olarak başladı bu iş. internet radyosu olarak devam etsin. daha güzel.
  • eurovision'a neden türkçe parça ile katılmadın. senin gideceğini öğrendiğimde en sonunda türkçe parça ile katılırız diye çok sevinmiştim. :(
  • şefim son albüm gerçekten bela bir albüm olmuş, özellikle "bu benim"le loop'ta takılıyoruz kaç zamandır. senin aralarından en severek seslendirdiğin şarkın hangisi?
  • kazak güzelmiş, nerden aldın?
  • sana niye kimse soracak güzel soru bulamıyor? sorulara şöyle bir göz attım da hep boş muhabbetler. acaba insanlar senin için "bana katacağı bir şey yok." diye mi düşünüyorlar? bu sorudan hareketle yaptığın işler dolayısıyla insanlara bir şeyler kattığını düşünüyor musun? düşünüyorsan bu kattığın şeyler neler?
hesabın var mı? giriş yap