şükela:  tümü | bugün
  • şu sıralar "milli tarım projesi" konuşmasında tarımın ve hayvancılığın önemini anlatmaya çalışan recep tayyip erdoğan'ın kendisini tanımlama şekli.

bir insan koyun güttüğünü bu kadar güzel anlatamazdı. sjsjsnsnsnsbdbsnskan.

--------

edit: birinci sıradan debe! teşekkürler türkiye, teşekkürler cumhurbaşkanım ve devlet büyüklerim, teşekkürler kanzuk, teşekkürler tüm koyunlar. aassgsjdlfkfjs.

en büyük teşekkürümü ise dünden beri bana olan desteğini esirgemeyen, "100 oldu... 150 oldu... 250 olmuş... 400 olmuççç" diye her an beni bilgilendiren, seçim sonuçlarını bekleyen trump havasına girmemi sağlayan piremsesime, cancağızıma, hayat arkadaşıma, sevdiceğime gönderiyorum. seni seviyorum ponçik <3
  • (bkz: başçoban)

bu adam ülke mi yönetiyor, europa universalis mi oynamaya çalışıyor emin değilim.
  • rte arapça bir şey okuyor bütün konuklar hurra bağırıyor ve alkışlıyor. anlamını bilmese de...( arapça ya ondan.)
    sonra rte açıklıyor "çobanlar güttüklerinden sorumludur..."
    bir hurra , bir alkış tufanı daha...
  • ahahaahahaha koyun dememize de sanırım artık ses edemeyeceksiniz aklar askdjklaj.
  • "rab çobanımdır,..."
    23.ncü mezmur
  • ülkenin mezbahaya dönmesine şaşırmamak lazım o zaman.
  • gittiği her ziyarette konuya vurgu yapan ve ben de aslında o'yum diyen rte'nin son sözü.

umarım galata kulesine giderken soldaki sokağa girip bi açıklama da orda yapmaz.
  • devamında ne dediğini merak dahi etmeyen ve okumayan ekşici aydınları(!) "hisodkdjdjelsl" nidalarıyla güldüren rte cümlesidir. ne demek istediğini bir hadisle güzelce açıkladı.

ps:inanmıyorsunuz, çünkü (çoğunuz) rte'yi bi konuda haklı görüyorsam akp li olduğumdan emin düşünecek,hatta emin olacak kadar bağnazsınız ama; rtespor değil.