• alakasız bir şekilde (bkz: erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular) başlığında, kadınlara kaç çift ayakkabısı olduğunu sormuş. cevapladım ve netice: kendisinden sevişme teklifi aldım. sözlük böyle eli bir tarafında gezen tiplerden temizlense ne güzel olacak.
  • ben istemiyorum herkesin mutlu olmasını... hak edenler, iyilik, doğruluk, güzellik, adalet, yardımlaşma, yaşatma niyetinde olanlar mutlu olsun dediğim durumdur.
    sıkıntılı zamanlarımda (bkz: ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı) başlığına girmiştim. ordan da sohbet sayfasına gidiliyordu. dedim ki belki biri dinler de "vayy be arkadaş yapılır mı bu" sözünü duyarım ümidiyle gitmiştim sohbet sayfasına. adımımı atar atmaz biri sordu "erkek misin kadın mı diye" cevabı verince bi insan evladı bile sallamamıştı. millet kapıya durmuş, vahşi hayvanlar gibi pusuya yatmış kadın peşinde koşuyor. biz genellikle öyleyiz millet olarak. başka yere gidiyor kanımızın çoğu. kalp ve beyin en az kana maruz kalan organımız. ne merhametimiz var ne muhakeme edecek aklımız. anca hayvan gibi ye! seviş! uyu! diyeceğim de... hayvan diyip aşağılamaya örnek gösterdiğimiz canlılar bile daha faydalı bu dünya için.
    bide tornacılar var uyuz olduğum. yok şu santim üstü, anlayışlı şöyle böyle erkek. yok kısa, zayıf, sarı saçlı şöyle böyle kadın. uyumlu insanla tanışma ümidi olmayıp sipariş bekleyen tipler. ama dünya özgürlükler dünyası işte. sanane kardeşim sen işine bak lafını duyunca haklısın diyip arkanı dönmek zorunda kalıyorsun.
hesabın var mı? giriş yap