• sanırım yerine selçuk aydemir'in çekeceği yeni dizi gelecek. ekibi daha iyi projelerde görmek dileğiyle biten dizi.
  • final yapacak olmasıyla üzmüştür. itiraf ediyorum bu diziyi l&m'den sonra çok bekledim, çok heyecanlandım ama saat 11.30'a alınınca hep yarım yamalak, uyuklayarak izledim. çünkü çok yorgun oluyordum malesef. yine de gözümü açtığımda karşılaşmak güzeldi. değişik bir şey hissettiklerim. garip bir şekilde hayatımıza sızdılar ve ben hep bi şekilde kalsınlar istiyorum. dağılmayın işte ne bileyim.
  • internet üzerinden dizi ve film yayınlamayı acil popüler yapmamız lazım sanki..bu ne abi ne tutulsa patronaj sansürüne uğruyor.
    behzat ç'nin de başına gelen ortada..hep aynı saçmalıklar içinde dönüp duruyoruz.
    sansüre hayır!
  • eğer gerçekse -ki gerçek olduğu funda alp tarafından doğrulandığı söyleniyor- bitmesi gerçekten üzmüştür. hayatıma renk getiren sayılı şeylerden biriydi lan bu. biliyorum son bölümlerine doğru bi durağanlaştı falan ama toparlarlardı lan. kötü oldu. en büyük hata galiba acele etmeleriydi ve yayın saatlerinin geç olmasıydı (bir de çarşamba günü olması reyting kayıplarının tuzu biberi oldu ne yazık ki) tabii ikinci hata onlarla ilgili değil.
    umarım aynı hataya bir daha düşmeden yavaş yavaş ama yüksek tempolu bir yapımla geri dönerler. bu kadro kesinlikle böyle harcanmamalı. yeniden görmek istiyoruz kendilerini.
    kısacası; çok yalnızım n'olur dağılmayın lan....
  • bitmesine üzüldüğüm dizi. ancak gerek sosyal medyadaki kendini beğenmiş tavırları (özellikle sosyal medya sorumlusu sanırım o arkadaş) gerek dizi bitecek mi haberimiz yok derken yazın ortasında bu dizinin çekimlerinin yapıldığının ortaya çıkması bende ekibe dair sıcaklığı kaybetmeme yol açmıştı. kimse kusura bakmasın da ben de bizi yalnız bırakmak için değil tamamen maddi sebeplerle bu diziyi yaptıklarını düşünüyorum ki bi yere de bağlanamayacağı ortadaydı. keşke leyla ile mecnun bi şekilde devam edebilse...
    umarım burak aksak'ın daha farklı projeleri vardır aynı kadro ile ama biraz kafasını toplaması lazım sanki kendisinin.
  • bitiş haberiyle işten mesaiye kalmadan erkenden çıkmamı, dünden hazırladığım yemekten dolayı evdeki hazır yemeği, ay sonuna kadar bana rahat yetecek olan cebimdeki parayı, yeni atlattığım hastalığı anlamsız kılan, bence gereğinden çok erken bit(iril)en dizi. dağılmayaydınız iyiydi lan.
  • paraların, reklamların, reytinglerin canı cehenneme be gencolar.. seviyoruz oğlum sizi, gerisi hikaye.

keltoşun da ta amk size bir şey olmasın, nasıl olsa geleceksiniz gene. duramazsınız siz.
  • allah star'a ateşler salsın, birliklerini bozsun, önlerini kessin.

(bkz: ibneler)
  • komik olmadığı ya da kötü olmadığı için değil. reyting sistemi denen garabet işe yarmayan bir sistemin ve bu sistemin işe yaramadığını anlamayan bir sürü maaşlı televizyon yöneticisinin gerzekliğinden kalktı. leyla ile mecnun star'da yayınlansa, o da 13. bölüm yayından kalkacaktı. sorun dizinin kendisi değil yani.
  • yazık edilmiş dizi. oturmuş kadrolarını* yayından kaldırdılar bu kaçınılmaz son geldi. leyla ile mecnunda herkes birbirini tamamlıyordu. nasıl ki dağılan grupların bir daha eskisi gibi dikiş tutturamaması misali dağıldılar. gerçi bu dizi için konuşursak bir l&m tadı vermiyordu ama eskinin hatırına izlenesi vardı. tabii kanalın da sürekli işler güçler misali yayın vaktini geç saate kakalaması gibi olaylarında bunda etkisi vardır şüphesiz.. yalnız bir daha böyle bir ekip zor toparlanır. yine de ekipten birkaç fireyle farklı ve l&m tadı verebilecek bir yapımda buluşabilirler.
hesabın var mı? giriş yap