şükela:  tümü | bugün
  • bakanımız bayraktar’ın yolunu kesip, hastalığı için ilaç yardımı isteyen bir kanserli kız vardı çoğunuz hatırlıyordur. bakan beyimiz eline para tokuşturunca ağlayıp şöyle bir ayar vermişti; “siz hiç çaresizliği tatmamışsınız.”
    bugün vefat etmiş nur içinde yatsın.
    allah rahmet eylesin.

hatırlamayanlar için video

görüyorum ki siz hiç çaresizliği tatmamışsınız !
  • mekanın cennet olsun hastadaşım. evet; onlar tatmadı çaresizliği ama ben ve benim gibi 10 binlerce kişi tattı. ahımız üzerilerinde olacak!
    huzur içinde yat.
  • beni üzüntüye sokan,içimi daraltan can sıkıcı bir olay.

öyle güzel açıklıyor ki derdini ama karşısında dini, imanı para olan bir bakan var.bu olay yaşandıktan sonra bu bakan denen şahsiyet verdiği o paranın miktarını da açıklıyor.ve bu açıklamadan sonra haysiyetsizce bakan kaç lira verdi haberi yapılıyor.

daha sonra rahmetli olan kardeşimiz valiyle görüşme esnasında bir insanlık dersi daha veriyor.

video

tüm konuşmaları dinliyorum ama bir samimiyetsizlik var.devlet yine şovunu yapmış.kızcağıza yardım edildi mi edilmedi mi bilemiyoruz ama bildiğimiz tek bir şey var insanlığımızı yitirmişiz.
  • yazık yaa
    insanlık o kadar öldü işte kodumun memleketinde
  • vefat ettiğini bilmiyordum. allah rahmet eylesin. çaresizlik zor. ne ki izlesem kalbim sıkışıp içim daralıyor.
  • "ben dilenci değilim. insanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda"
    (bkz: dilek özçelik)
  • türkiye tarihine geçmiştir. dalkavuklar, yalakalar, göt yalayıcılar, zübükler, yavşaklar, makarnacı-kömürcü akdavarlar, para için oyunu (götünü) satanların saltanatında, yaşamı ve ölümü ile zalime, gösterişe, şaşaaya kısaca akp'ye nefretin sembolü olmuş bir insandır.
  • onlar da çaresizliği tadacaklar dilek.
    o yayıldıkları koltuklar, kazık olup bir yerlerine girecek.
    sen rahat uyu melek.