• bakanımız bayraktar’ın yolunu kesip, hastalığı için ilaç yardımı isteyen bir kanserli kız vardı çoğunuz hatırlıyordur. bakan beyimiz eline para tokuşturunca ağlayıp şöyle bir ayar vermişti; “siz hiç çaresizliği tatmamışsınız.”
    bugün vefat etmiş nur içinde yatsın.
    allah rahmet eylesin.

hatırlamayanlar için video

görüyorum ki siz hiç çaresizliği tatmamışsınız !
  • beni üzüntüye sokan,içimi daraltan can sıkıcı bir olay.

öyle güzel açıklıyor ki derdini ama karşısında dini, imanı para olan bir bakan var.bu olay yaşandıktan sonra bu bakan denen şahsiyet verdiği o paranın miktarını da açıklıyor.ve bu açıklamadan sonra haysiyetsizce bakan kaç lira verdi haberi yapılıyor.

daha sonra rahmetli olan kardeşimiz valiyle görüşme esnasında bir insanlık dersi daha veriyor.

video

tüm konuşmaları dinliyorum ama bir samimiyetsizlik var.devlet yine şovunu yapmış.kızcağıza yardım edildi mi edilmedi mi bilemiyoruz ama bildiğimiz tek bir şey var insanlığımızı yitirmişiz.
  • vefat ettiğini bilmiyordum. allah rahmet eylesin. çaresizlik zor. ne ki izlesem kalbim sıkışıp içim daralıyor.
  • insanlık öldüğünün kanıtıdır. devlet insanına değer vermez hale gelmiş. insanlar hastalıktan, açlıktan ölüyor ve devlet sadece izliyor.
  • onlar da çaresizliği tadacaklar dilek.
    o yayıldıkları koltuklar, kazık olup bir yerlerine girecek.
    sen rahat uyu melek.
  • devlet kime ne için lazım ..?? sorgulamayı iyi niyetten yapıyorum yoksa cihat bu adamlara karşılık yapılır
  • dilenci muamelesi yapılmış, ve geçtiğimiz aylarda hayatını kaybetmiştir. allah'tan rahmet dilerim.
  • hatırladıkça kahrolduğum an. bugün de bir benzerini sokak röportajında izledim.
    akapeli cahil ablamız yerde mendil satan engelli amcamızı işaret ederek "bu niye dileniyor bu, devlet buna maaş veriyor" diye yaftalamıştı, bunu duyan zavallı amca yerinden zar zor kalkıp "ben dilenci değilim" diye zar zor haykırdı. sizin ben ecdadınızı s2m arkadaşlar sizin ben ecdadınızı s2m.

link videoyu montajlayan şerefsizler de adamcağızı komikmiş gibi montajlamış. şimdi bu yozlaşmış milletin neyine acıyacağız ?
  • üstteki yazarın paylaştığı videoyu görünce içim sızladı. cidden böyle insanlar var mı diye düşünüp duruyorum.
  • yarın, sevgili dilek ve çaresizliği yaşamak zorunda bırakılan pek çok insan icin oy kullanacağım. siz de unutmayın.
hesabın var mı? giriş yap